banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Víš, jak se dělá pivo? Podílej se na jeho vaření/filtraci!

Včerejší

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Nádražní 43/84, Praha-Smíchov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Potravinářství, Výroba a průmysl

O pozici

Jak bude vypadat Tvoje zapracování a následně práce u nás?

 • Ze začátku se budeš hodně učit od kolegů, takže se nemusíš bát, že Tě hned hodíme tzv. do vody. Dáme si záležet na tom, abychom Tě připravili na samostatné fungování u nás.
 • Jakmile pookřeješ, budeš mít na starosti obsluhu filtračního zařízení (nebo varny), samozřejmě na to i tak nebudeš sám.
 • Hygiena je pro nás důležitá, přeci jenom pracujeme s potravinou. Nevyhneš se tak sanitaci a běžnému úklidu svého pracoviště.
 • Budeš v kontaktu s ostatními pracovníky pivovaru, především technickým servisem, se kterým budeš řešit případné technické závady a chyby.

Proč bys měl/a pracovat zrovna u nás?

 • Je zde velká možnost kariérního růstu. Jsme veliká společnost a ta nabízí spoustu možností. Většina našich výrobních manažerů se vypracovala právě z této pozice.
 • Ač je naše firma veliká, naše výroba je skoro až rodinná. Není výjimkou, že se na směně potkáš maximálně s 10 dalšími lidmi.
 • Jsme velice stabilní zaměstnavatel. V časech, kdy byly hospody zavřené, jsme pouze "přelili" pivo ze sudů do lahví, PETek či plechovek a jelo se dál. Nikdo nepřišel o práci a nyní naopak stále nabíráme.
 • Oproti jiným výrobním firmám máme jednu velkou výhodu - sídlíme v širším centru Prahy a dostupnost je tak výborná.

Co by Tě mohlo odradit?

V průběhu roku je zde poměrně příjemně, v létě je tu však opravdu velké teplo. Na varně je však, z podstaty věci, tepleji pořád.
Na oddělení filtrace se zase nevyhneš místy náročnější práci a co stojí za zmínku je fakt, že budeš většinu času "ve sklepě", což by někomu nemuselo vyhovovat.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

Ochota pracovat ve směnném provozu - zjednodušeně řečeno děláme "krátký/dlouhý týden", dvanáctihodinové směny a máme nepřetržitý provoz.
Pokud máš vystudovanou Podskalskou nebo jinou podobnou školu, případně máš praxi z pivovaru či jiné potravinářské výroby, je to skvělé.

Nabízíme:

 • Možnost dalšího odborného a profesního vzdělávání a rozvoje
 • Možnost prosadit a realizovat své nápady pro zajištění větší efektivity
 • Budeš pracovat v pivovaru, takže můžeš čekat veškeré s tím spojené výhody :). Kromě Staropramenu vaříme třeba, Braník nebo ovocná piva COOL a distribuujeme značky jako Stella Artois, Corona, Hoegaarden, Guiness, Leffe či Blue Moon
 • Příležitost participovat na programu "Doporuč kamaráda", v rámci něhož si můžeš za každé doporučení nového kandidáta vydělat 10.000 - 20.000, podle náročnosti obsazení pozice
 • Nabitou kartu BenefitPlus, a sice 7.500 korun ročně
 • Samozřejmě, máme i klasické benefity: stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené a další

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.