banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK - Liberec

Pořád hledají

UNITED BAKERIES a.s.

Rochlická 1107, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Řemeslné a manuální práce, Strojírenství

O pozici

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Co práce údržbáře u nás obnáší?

Nejdřív se samozřejmě u nás zaučíte. Následně se budete starat o seřízení, opravy a údržbu našich strojů. Když bude potřeba, tak si poradíte třeba i s odpadlou kachličkou, výměnou vodovodní baterie, natřením zábradlí apod. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na dvanáctihodinových směnách krátký-dlouhý týden.

Co byste měl mít a umět?

Neměl by vám chybět výuční list v některém z technických oborů jako např. zámečník, seřizovač a podobně. Ideální je, pokud ovládáte práci na obráběcích strojích (soustruh, frézka) a vlastníte svářečský průkaz. Rozhodně se hodí šikovné ruce. Hledáme někoho, kdo si umí poradit, pracuje samostatně a je na něj spolehnutí.

A co nabízíme?

Především smyluplnou práci, jistotu a stabilitu. Chleba se bude jíst pořád. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Stejně jako stravenky v hodnotě 125 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece, vstřícný šéf, fajn kolektiv a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Spojte se s námi. Domluvíme si schůzku, kde si všechno potřebné řekneme.

Kontakt:
Kateřina Valešová
Tel.: 607 053 857

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.