banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Parťák do kontaktního centra (příchozí linka)

Včerejší

mBank

Pernerova 691/42, Praha-Karlín

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

27 500 - 47 500 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Možnost studijního volna

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis

O pozici

Krásný den z mBank,

baví Tě telefonování a rád/a pomáháš lidem? Co třeba přidat se k nám na kontaktní centrum a být podporou našim stálým klientům. Prostřednictvím telefonu, e-mailu a nově i chatu klientům odpovídáme na jejich dotazy spojené s bankovnictvím. Je to práce sice náročná, ale zato různorodá a člověk se hned tak nenudí.

Co Tě s námi v nové pozici čeká?

*poradenství, servis, pomoc a prodej s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě

*žádné "studené" kontakty, klienti volají nám

*provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 20:00 hod. SO + NE, 8:00 – 17:30 hod. Pracujeme na 8,5 hodinové směny, máme postupné nástupy do zaměstnaní (8:00 - 11:30), na jednoho kolegu vychází 2-3 víkendové dny za měsíc. V práci jsme maximálně 5 dní po sobě.

Co je pro takovou pozici potřeba?

* pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Co Ti nabízíme my?

* nástupní fixní mzda je 27 500 Kč/ měsíc. Pokud se ti bude dařit, můžeš každý měsíc získat i kvalitativní bonus až 3000 Kč. A to není všechno – svoji mzdu můžeš výrazně ovlivnit i velice atraktivním prodejním bonusem! I naši nováčci si tak běžně přilepší v průměru o dalších 7 000 Kč za měsíc. Po prvním roce v našem teamu ti fixní mzdu navýšíme. Pokud se ti bude skutečně dařit, dostaneš příležitost složit seniorské zkoušky a navýšit tak svoji fixní mzdu.
* vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!

* důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Práce v call centru je občas náročná, stejně jako každá jiná práce. My ale víme, jak proti stresu bojovat. Od stolního fotbálku na pracovišti, přes chutné svačinky až po společné akce třeba nad "zlatavým mokem s bohatou pěnou" :-)

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám své CV a krátký motivační vzkaz. Moc rádi Ti zavoláme, probereme detaily a poté domluvíme pohovor - samozřejmě online :-)

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.