banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

INTERNATIONAL RELATIONSHIP MANAGER

Pořád hledají

Firma

RENOMIA, a. s.

Adresa

Na Florenci 2116/15, Praha-Nové Město

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Pojišťovnictví, Prodej a obchod

O pozici

INTERNATIONAL RELATIONSHIP MANAGER

  • Rozvíjí vztahy s klienty a partnery RENOMIA na mezinárodní úrovni s cílem upevnění pozice RENOMIA jako vedoucího hráče v CEE regionu, sdílí know how a rozšiřuje nabídku našich služeb pro klienty.
  • Samostatně vede obchodní jednání s klienty a partnery a zpracovává mezinárodní pojistné programy, a to jak v rámci České republiky, CEE tak i mimo tento region.
  • Koordinuje zahraniční projekty ve spolupráci s kolegy z mezinárodního týmu, pobočkami, odbornými řediteli či country manažery.

Práci na začátku přizpůsobíme Vašim zkušenostem, po zapracování budete:

  • Koordinovat mezinárodní programy napříč zahraničními pobočkami RENOMIA a jejími partnery po celém světě.
  • Pravidelně komunikovat a zejména budovat a rozvíjet vztahy se zahraničními partnery (makléři, pojistiteli, klienty), což zahrnuje také cestování do zahraničí, účast na mezinárodních konferencích apod.
  • Analyzovat rizika, spravovat a zpracovávat pojistné programy pro mezinárodní klienty.
  • Vykonávat administrativní činnosti spojené se správou portfolia klientů – provádět reporting, evidovat smlouvy apod.

Místo u nás najdou jak "ostřílení" relationship manageři, tak zvídaví, chytří a zodpovědní absolventi VŠ, které zajímá oblast pojišťovnictví, mají již relevantní praxi v administrativě nebo pojišťovnictví a chtějí se v ní rozvíjet na mezinárodní úrovni. Určitě se neobejdete bez výborné znalosti angličtiny, a to slovem i písmem, pro-klientským přístupem a poskytováním skvělého servisu. Spoléháme se i na Vaši pečlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci.

Můžete se těšit na sehraný tým, propracovaný adaptační program a interní systém vzdělávání, dlouhodobou podporu profesního a osobnostního rozvoje, cestování, moderní pracoviště v centru Prahy či atraktivní zaměstnanecký program.

Další informace Vám v případě zájmu velmi rádi sdělíme.

Zaujali jsme Vás? Pak nám prosím zašlete svůj životopis spolu s několika větami o Vás prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“ níže. Úspěšné přihlášení Vám potvrdíme e-mailem.

Těšíme se na Vaše reakce.

HR tým RENOMIA

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.