banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Sociální pracovník

Méně než týden

Firma

ParaCENTRUM Fenix, z. s.

Adresa

Polní 780/92, Brno-Štýřice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

25 000 - 30 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace

Vzdělání

Vyšší odborné

Vhodné pro

Na rodičovské dovolené

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Sociální pracovník služby sociální rehabilitace

ParaCENTRUM Fenix podporuje plnohodnotný život lidí s poškozenou míchou a jejich blízkých. Nabídka naší organizace vychází z osobních zkušeností a vznikla díky inciativě a nadšení členů naší komunity. Klientům nabízíme podporu v oblastech bezbariérovosti a soběstačnosti, sociální a osobní poradenství, kariérní poradenství, fyzioterapii a ergoterapii, osobní asistenci, vzdělávání a inspiraci pro plnohodnotný život. Najdou u nás i neformální podporu unikátní komunity, kterou již 18 let budujeme zejména formou akcí a volnočasových aktivit. Neustále pracujeme na svém rozvoji a profesionalizaci našich služeb.

Do našeho týmu hledáme kolegu/gyni na pozici sociální pracovník/ pracovnice.

Chcete pomáhat lidem v těžké životní situaci? Máte kvalifikaci pro pozici sociálního pracovníka a nebojíte se ji použít? Chcete smysluplnou a pestrou práci v zajímavém a různorodém týmu? Jste ochotni přinášet vlastní nápady a vzít za práci? Připojte se k nám.

Co u nás budete dělat?

Budete v kontaktu s lidmi, kterým se často z minuty na minutu obrátil svět vzhůru nohama a budete jim pomáhat dostat život zpět do vlastních rukou, zvládat naplňování a uspokojování vlastních životních potřeb v přirozeném prostředí. Budete je směřovat k samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti, a to s pomocí alternativních způsobů využívání zachovaných schopností a potenciálu, popř. budete společně s nimi rozvíjet kompetence nové. Služba obsahuje i poskytování odborného sociálního poradenství.

Budete se pohybovat v kanceláři i v terénu, navštívíte rehabilitační zařízení i přirozené prostředí našich klientů.

Je v tom i trochu všemi oblíbené administrativy.

Za to se ale bude moci zúčastnit všech aktivit, které Fenix pořádá, podílet se na nich a třeba i realizovat vlastní projekty a akce.

Je to pozice vhodná i pro OZP – jsme kompletně bezbariéroví a OZP pracovníci jsou ceněnou a nedílnou součástí našeho týmu.

Jaký by měl být náš nový kolega?

Musí mít kvalifikaci sociálního pracovníka podle § 110 Zákona č. 108/2006 Sb.

Potřebujeme člověka, který je ochoten a schopen poradit a pomoci lidem v nouzi. Hodit se mu tedy bude empatie, vstřícnost, komunikativnost, ale také znalosti toho, jak funguje sociální systém a jak podporuje osoby s handicapem. Co neumí, to ho naučíme, nebo ho vyšleme na kurzy.

Musí ale být připraven učit se nové věci a rozvíjet se. Samostatný, ale i týmový. Zodpovědný a pečlivý.

Proč u nás budete rádi pracovat

Možnost práce na 0,5 – 1,0 úvazek.

Nástup možný ihned.

Individuální přístup k zaměstnancům se specifickými potřebami (OZP, rodičovská dovolená atp.).

Profesní rozvoj v rámci pracovní doby.

Pracovní poměr uzavřený na dobu určitou, ale předpokládáme oboustrannou spokojenost a prodloužení už na dobu neurčitou.

Nástupní mzda: 25 000 - 30 000,- Kč (dle výše úvazku)

Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sick days, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři. Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

S životopisem pošlete i motivační dopis na téma:

"Jak by vypadal můj běžný den, kdybych ho musel/a strávit na invalidním vozíku".

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.