banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Realitní makléř/makléřka REMAX G8 Reality

Pořád hledají

RE/MAX G8 Reality

Třebízského 806, Slaný

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Plat

50 000 - 100 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality


O pozici

Co nabízíme…

Představte si…“jdete do práce“. Vstupujete do moderní kanceláře, hodně světla, milí lidé. Dáváte si kávu, získáváte první informace. Poznáváte obor, o kterém zatím moc nevíte. Přichází manažerka, vede vás do zasedačky. První školení. Už víte více než ráno. Kolega vás zve na prohlídkový den bytu ze své nabídky. Zažíváte práci na vlastní kůži.
Říkáte si „známá značka, jsou dlouho na trhu, učí mě, trh funguje skvěle, mí známí mluví o realitách a investicích velmi často.
Vidíte příležitosti, které vám realitní obor nabízí. Líbí se vám to.

Co očekáváme…

Spolu s tím však cítíte, že vás k úspěchu dovede především tvrdý trénink, kvalitní klientský servis, disciplína, vytrvalost, vysoký morální kredit. Cítíte, že rozjezd chvíli trvá.
Vaše touha po svobodné profesi, po možnosti kontroly nad svým časem, svými výsledky, svými příjmy, je však silnější. Vše do sebe dokonale zapadá.

Pokud vaše spojení s celosvětově uznávanou značkou dává smysl i vám, napište. Jsme připraveni ke skvělé kariéře pomoci i vám.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.