banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Vedoucí strojové výroby keksů

Méně než týden

Etincelle

Dělnická 235, Kladno-Kročehlavy

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Potravinářství, Strojírenství

O pozici

Co vás čeká

Budete vést malý tým handicapovaných osob a zajistíte výrobu keksů. Zajistíte technickou přípravu výroby, běžnou údržbu stroje, ovládání a nastavování stroje v průběhu pečení, přípravu těsta, kontrolu kvality a standardů výroby, dodržování hygienických a dalších norem, úklid, čištění po skončení pečení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vhodný uchazeč bude mít schopnost vedení malého týmu handicapovaných osob (max. 6), bude mít dobré technické znalosti a dovednosti pro obsluhu a údržbu pečícího stroje. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, loajalitu, čistý trestní rejstřík a vysoké hygienické návyky.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou zkušenosti z potravinářské výroby, technické nebo potravinářské vzdělání, zkušenosti s prací s handicapovanými spolupracovníky.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr na plný nebo poloviční úvazek. Personální stravování za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké slevy na nákup pečiva, zákusků a lahůdek z vlastní výroby...a další benefity.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.