banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Učitel/ka se speciální pedagogikou

Včerejší

Firma

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Adresa

Hájecká 190, Unhošť

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

Co vás čeká

Budete pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami (zejména dětmi s kombinovaným postižením). Na jejich vzdělávání a výchově budete spolupracovat s dalšími odborníky - asistentem pedagoga, speciálním pedagogem, psychologem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Je pro nás důležité, abyste splňoval/a kvalifikační požadavky uvedené v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Měl/a byste umět adekvátně komunikovat s dětmi s různými hendikepy. Hledáme člověka, který je vstřícný, respektující a u lidí hledá a rozvíjí silné stránky.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou Vaše předchozí zkušenosti s prací s dětmi nebo dospělými s různými typy postižení (nemusí jít nutně o speciální školství), kladný vztah k ICT na vyšší než běžné uživatelské úrovni, pozitivní vztah k technickým předmětům (matematika, fyzika, chemie). Výhodou může také být vztah k výtvarným činnostem, hudbě nebo sportovním aktivitám. Velké plus budete mít, pokud máte státní zkoušku z logopedie nebo alespoň intenzivní zájem o problematiku rozvoje řeči u dětí.

Co vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci s možností realizovat vlastní nápady a inovace za podpory vedení. Prostor pro další vzdělávání a možnost profesního, ale i kariérového růstu. Zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský kolektiv, mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe.

Místo výkonu práce

Hledáme kolegy/ně do naší školy v Unhošti.

Bližší informace najdete na www.slunce.info, fb.com/slunceinfo

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.