banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva - Liberec

Pořád hledají

UNITED BAKERIES a.s.

Rochlická 1107, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vzdělání

Základní

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Potravinářství, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl

O pozici

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Pekař - mísič

Výroba pečiva vždy začíná pečlivou přípravou těsta. Podle jednotlivých receptur správně navážíte suroviny, vše necháte dobře promíchat a vykynout. Pečeme ve velkém a pomáhá nám s tím technika. Proto se většina přípravy těsta řeší jen nastavením parametrů na dotykovém displeji.

Obsluha pekařských strojů

Hotové těsto míří na děličku. Při práci u děličky je potřeba dohlédnout na správné dělení těsta, jeho dávkování, váhu jednotlivých kusů i čistotu ošatek. Vedle děličky máme volno také na balení. Tam je zase potřeba pohlídat správné nastavení stroje, aby vše bylo řádně zabalené, se správnou etiketou a datem spotřeby. Není to žádná věda a vše vás naučíme.

Pro šikovné ruce

Zajímá vás práce v pekárně, ale ovládání strojů vás moc nebere? A co klasická řemeslná pekařina? Třeba pletení vánoček, zdobení koláčů, tvarování těsta atd. Pokud máte šikovné ruce a hledáte práci, kde za sebou hned vidíte výsledek, tak tohle je pozice pro vás.

Co je potřeba mít a umět?

Je nám celkem jedno, jakou máte školu. Nejdůležitější je pro nás chuť do práce, samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Pokud máte zkušenosti z výrobní firmy nebo dokonce z potravinářství, tak budeme rádi. Ale společně to určitě zvládneme i bez této praxe.

Co je ještě dobré vědět?

Každý má rád čerstvé pečivo a proto pečeme ve dne i v noci. Na většině pozic chodíme do práce na dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden. Ale není to tak všude, podrobnosti probereme osobně.

Spolehněte se, že pro vás máme:

• Jistotu, stabilitu a výplatu vždy včas na účtu.
• Stravenky v hodnotě 125 Kč.
• 5 týdnů dovolené.
• Multisport kartu.
• Vstřícné šéfy a zázemí velké české potravinářské firmy.
• Nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity.

Ozvěte se nám, domluvíme si schůzku, kde si všechno potřebné řekneme.

Kontakt:
Kateřina Valešová
Mobil: 607 053 857

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.