banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Sociální pracovník

Pořád hledají

Firma

Spolek PORTAVITA

Adresa

nám. T. G. Masaryka 810/4, Havířov-Šumbark

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Vyšší odborné

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Služby, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče

O pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Hledáme aktivního člověka na plný úvazek na pozici sociálního pracovníka pro klienty ohrožené sociálním vyloučením. Jedná se o práci v kanceláři i v terénu.

Spolek PORTAVITA se podílí na poskytování sociálního bydlení, věnuje se komunitní činnosti v lokalitách, kde žijí osoby v nepříznivé sociální situaci či přímo osoby ohrožené sociálním vyloučením. Ve spolupráci s dalšími subjekty se podílí také na poskytování sociálního bydlení, zajištění terénní práce a přístupu k sociálním službám.

Hledáme aktivního člověka na plný úvazek na pozici sociálního pracovníka pro klienty ohrožené sociálním vyloučením. Jedná se o práci v kanceláři i v terénu.

Sociální pracovník zabezpečuje sociální poradenství, analytickou a metodickou činnost, Vytváří podmínky pro zapojování uživatelů služby do společenského procesu a za účelem sociálního začlenění.

Požadované vzdělání:

Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách dle § 110 odst. 4,

Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii nebo speciální pedagogiku v akreditovaném programu podle zvláštního předpisu.

Požadované znalosti a dovednosti:

znalost práce na PC na velmi dobré úrovni (MS Office-Excel, Word, Internet) ,
občanská a trestní bezúhonnost,
zdravotní způsobilost,
znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a příslušných vyhlášek v aktuálním znění,
řidičský průkaz výhodou.
Osobní vlastnosti a dovednosti - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, koncepční a metodické myšlení, loajalitu, empatii, organizační a komunikační dovednosti, ochota se dále vzdělávat.

Požadavky pro přihlášení do výběrového řízení:

Motivační dopis - napište nám, jaké máte předpoklady pro danou pozici, co můžete nabídnout z profesních dovedností apod (max. rozsah jedna strana formátu A4)

Profesní životopis - nezapomeňte uvést své kontakty, včetně dosaženého vzdělání, praxe v oboru

Předpokládaný nástup: leden 2023

Místo výkonu: Havířov, Karviná

Motivační dopis a profesní životopis nám zašlete na adresu Spolek PORTAVITA, nám. T. G. Masaryka 810/4, Havířov - Šumbark, 73601 nebo elektronickou formou. Vybrané zájemce pozveme k ústnímu pohovoru. Pozvání Vám zašleme e-mailem, popř. telefonicky.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.