banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Kurýr pro rozvoz v Olomouci nebo Prostějově

Méně než týden

Firma

Pavel Berčo

Adresa

17. listopadu 1165/45, Olomouc

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

150 - 200 Kč/hodina

Úvazek

Brigáda

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO, Dohoda o provedení práce

Vhodné pro

Důchodce, Na rodičovské dovolené

Zařazené

Doprava, logistika a zásobování

O pozici

Co vás čeká

Baví vás práce za volantem a nemáte rádi svého nadřízeného neustále za zády? Potom čtěte dál! Jako kurýr pro rozvoz jídla v Olomouci a nebo Prostějově (dle Vašeho výběru) budete zodpovědný/á za včasné vyzvednutí a doručení jídla našim spokojeným zákazníkům. Jakožto jednička na trhu se soustředíme na co možná největší kvalitu a efektivitu našich služeb. Zároveň Vám ale nabízíme volnost v plánování směn, příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a jako bonus zázemí stabilní a neustále rostoucí společnosti, kde o práci není nouze!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě? Je brázdění silnic vaší doménou, nevadí vám provoz ani časté parkování? Nebo rádi jezdíte na kole? Jste student s omezenými časovými možnostmi, maminka/tatínek na rodičovské dovolené nebo snad důchodce, kterého nebaví sedět doma a koukat na televizi? Potom už neváhejte ani vteřinu, protože tahle pozice je přesně to, co hledáte! Samozřejmě od Vás budeme také něco potřebovat - a to řidičský průkaz skupiny B, příjemné vystupování, schopnost práce pod mírným tlakem v ruchu města, dobré komunikační a orientační schopnosti, výhodou je však i znalost nějakého toho anglického slovíčka, což však není podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete...

Usměvaví, spolehliví, s chutí do práce, dobře naladění a ochotní pomoci rozšiřovat dobré jméno naší společnosti. Aneb jak se říká - s úsměvem jde všechno lépe!

Co vám můžeme nabídnout

Samozřejmostí je možnost zapůjčení firemního vozidla k rozvozu, práce na dohodu a nebo živnost, zajímavé finanční ohodnocení, další motivační ohodnocení ve formě příplatků, elektronické spropitné, hotovostní spropitné, individuální plánování směn, příjemný a nápomocný kolektiv, propracovaný a jednoduchý systém zaškolení, který Vás neodradí hned první den a spoustu dalšího! Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte už ani o minutu déle a kontaktujte nás. Protože zrovna Vás potřebujeme do týmu!

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.