banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
CUSTOMER SERVICE TEAM LEADER

Méně než 2 týdny

Plzeňský Prazdroj, a.s.

U Prazdroje 64/7, Plzeň-Východní Předměstí

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis


O pozici

Charakteristika pozice

Vedoucí týmu Zákaznického servisu – prostě Team Leader pro naše adminky a adminy

„Ale prosím, beze všeho!“ - Mach a Šebestová měli své kouzelné sluchátko. My máme takových kouzelných sluchátek mnohem více a plníme přání našich zákazníků od 8 do 16 každý pracovní den. Krom toho se to ale neobejde bez všemožných administrativních nezbytností… A právě pro tuto oblast hledáme šéfíka!


Jak to u nás chodí?

Jsme odborníci na slovo vzatí! Řešíme různé specialitky, jako např. speciální objednávky, vyřizujeme všechny možné i nemožné e-maily a taky se staráme o to, aby správně šlapaly objednávky v Matrixu (rozuměj EDI). Telefonu se ale také nezalekneme, a když je potřeba, naše pomocná ruka je k dispozici kolegům a kolegyním ze zákaznické linky ;)


Co u nás vlastně budeš dělat?

Budeš se starat o svůj tým a taky o to, aby námi poskytované služby byly v bezva kvalitě. Zároveň budeš pečovat i o dobré vztahy třeba s našimi kolegy ze Salesu. Budeš mít bdělé oko nad kapacitami svého týmu a zajišťovat plynulý chod. Taky bude potřeba sem tam koukat do reportů, abyste ty i tvůj šéf měli přehled o tom, co se děje. A jako bonus tě jistě nemine zapojení do různých zajímavých projektů!


Co můžeš čekat od nás?

Můžeme ti nabídnout hybridní model fungování – home office a kancelář. Pokud budeš v kanceláři, budeš sedět v krásné budově generálního ředitelství v Plzni. Můžeš se těšit i na různé suprové firemní akce, bezva tým lidí a rozmanité příležitosti k vlastnímu rozvoji. A nabízíme i spoustu dalších lákavých benefitů, jako třeba bonusové pivo, příspěvek na penzijní pojištění, benefity formou cafeterie, příspěvek na stravování nebo prohlídky pivovaru. Že to zní skvěle? ;)A v neposlední řadě můžeme přísahat na naše kouzelná sluchátka, že ti nabízíme práci v partě skvělých lidí, kteří tě vždy podrží a rádi s tebou po práci zajdou na jedno. Nebo dvě.


Co od tebe očekáváme my?

Na oplátku za to čekáme zkušenost s péčí o zákazníky, praxi s vedením lidí, alespoň středoškolské vzdělání a chuť dělat věci jinak.


Kontakt: Jana Gregorová



Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.