banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

IT Administrátor

Včerejší

Sprinx Systems, a.s.

Údolní 212/1, Praha-Braník

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO, Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)

Zařazené

IS/IT: Správa systémů a HW

O pozici

Jsi ajťák tělem i duší? Rád bys pracoval s nejnovějšími technologiemi po boku skvělých lidí při práci, která má smysl? U nás na to budeš mít prostor! Aktuálně máme otevřené 2 pozice a hledáme buď ostřílené mazáky, nebo dáme šanci i někomu s menšími zkušenostmi, kdo se ale chce posunout dál a nezalekne se žádné výzvy.

O nás:

Jsme Sprinx Systems. Ryze česká softwarová společnost na trhu od roku 1996. Dosáhli jsme mnoha projektových vrcholů, ale stále přijímáme výzvy a rozvíjíme se. Naší hlavní parketou je vývoj řešení na míru, převážně větších e-commerce řešení a webových portálů. Jsme silní i v software hostingu, aktuálně máme cca 500 klientů. Jsme partou nadšených lidí, které baví, co dělají a vědí, že důležité je dělat práci, která má smysl.

O čem to celé bude a co od tebe budeme potřebovat:

 • Budeš pracovat v menším týmu plným skvělých lidí. Složený je jak z juniorů, tak zkušených seniorů
 • Pokud už nějaký ten rok působíš jako IT administrátor, dostaneš se u nás i ke složitějším problémům: k správě serverové infrastruktury a virtualizaci (Hyper-V), síťovým protokolům a službám (Active Directory, DHCP, DNS, atd.), databázím a aplikacím (MS SQL), k Office 365 prostředí v cloudu (Exchange/Outlook, Teams, Azure AD), nebo třeba k zálohování, provádění monitoringu a profylaxe
 • Pokud ještě tak ostřílený nejsi, nevadí. Budeme od tebe ale potřebovat, aby ses rád učil nové věci a pracoval alespoň s částí technologií popsaných výše (ostatní tě rádi naučíme). Každopádně víš, jak nastavit doménu, síť nebo tiskárnu, umíš instalovat aplikace nebo provádět drobné HW zásahy a profylaxe. Dál by tě u nás čekal příjem požadavků od zákazníků a zpracovávání jejich řešení (uživatelská podpora)
 • V každém případě tě neminou ani občasné výjezdy k zákazníkům (Praha)
 • No a samozřejmě bude taky potřeba, abys vedl příslušnou dokumentaci

Co by bylo fajn:

 • Nevadí ti sdílet své znalosti s ostatními - kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, který k nim do týmu zapadne.
 • Trocha ochoty a nadšení
 • Pozitivní postoj k Linuxu
 • Zodpovědnost a samostatnost

Proč právě Sprinx, aneb jak to u nás funguje:

 • Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu
 • Investujeme do tvého vzdělání – bude jen na tobě, jaký kurz nebo konference tě zaujme
 • Učit se tu můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí, a to nejen formou každodenní spolupráce, ale pořádáme třeba i různá interní školení
 • Zakládáme si na tom, abychom tvořili jednu velkou partu - na vykání kolegům proto můžeš rovnou zapomenout. Čekají tě tu lidi, kteří jsou nejen chytří, ale taky moc fajn. Pořádáme proto pravidelné neformální teambuildingy a firemní akce.
 • A k tomu samozřejmě klasika: 5 týdnů dovolené, volitelné kurzy angličtiny, možnost využívat firemního kouče či psychologa, flexibilní pracovní doba, spolupráce možná jak na HPP tak IČ, možnost Home office, stravenky, Multisportka, parkování zdarma, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě atd.

Zaujalo tě to? Rádi s tebou probereme víc při kafi u nás na Braníku. Stačí nám poslat CV, připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém tě můžeme zastihnout. Pokud se zalíbíš i ty nám, naplánujeme si krátkou online schůzku, kde si o sobě povíme víc!

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.