banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Provozní ELEKTRIKÁŘ - Plzeň

Pořád hledají

UNITED BAKERIES a.s.

Koterovská 374/164, Plzeň-Koterov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazené

Elektrotechnika a energetika

O pozici

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Co práce elektrikáře u nás obnáší?

Budete se starat o zapojení, seřízení a údržbu našich elektrických zařízení. Každý den stroje zkontrolujete, jestli vše funguje jak má, a případné závady odstraníte. Nová zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce. Pokud se něco rozbije, opravíte to, abychom mohli co nejdříve zase péct. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na ranních a nočních směnách.

Co byste měl mít a umět?

Určitě by Vám neměl chybět výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik. Také byste měl znát vyhlášku 50/78 Sb. a mít složené zkoušky dle §6. Pokud už máte zkušenosti na podobné pozici, ideálně s opravami strojů, tak budeme nadšení. Je to zodpovědná práce, kde Vám nebude nikdo stát za zády, a právě proto byste měl být samostatný, pečlivý a umět si poradit.

A co nabízíme?

Především práci co má smysl a voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Stabilitu, dobrou dostupnost, vstřícného šéfa a fajn kolektiv. Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 125 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Rozumíme tomu, že třeba nemáte po ruce čerstvě napečený životopis. Spojte se s námi jakkoliv.

Kontakt:
Barbora Doležalová
Mobil: +420 725 874 167

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.