banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Specialista KC: Pomocnou ruku podejte přes celou republiku

Dnešní

Komerční banka, a.s.

Štefánikova 167, Zlín

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

29 000 - 39 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Telekomunikace, Zákaznický servis

O pozici

KC KOMERČKY: IDEÁLNÍ START KARIÉRY
Pokud přemýšlíte o (re)startu kariéry, tahle příležitost vám otevře dveře do KB – a kdo ví, jak vysoko u nás během dalších let vystoupáte. Ve zlínském Kontaktním centru nyní rozšiřujeme portfolio našich služeb a sestavujeme zcela nový tým. Pozor, zkušenosti s bankovnictvím nepožadujeme, vše vás od začátku naučíme. Už teď vám můžeme kromě spousty benefitů slíbit i skvělou partu. A taky perfektní finanční gramotnost, kterou budete využívat po celý život – a kterou vám už nikdy nikdo nevezme.

SERVIS PRIORITA, PRODEJ TŘEŠNIČKA
* Budete obsluhovat příchozí linku a řešit servisní dotazy klientů i ne-klientů, kteří volají vám. Typicky se jedná o vyhledání poboček a bankomatů, rady a instrukce, jak správně využívat naše produkty, pomoc s internetovým bankovnictvím nebo dotazy ohledně úvěrů, pojištění, služeb. A jakmile požadavek vyřešíte, proberete s volajícím i to, jakou máme zrovna akční nabídku nebo jak vylepšit nastavení služeb.
* Vše vám samozřejmě předem vysvětlíme na speciálním školení přímo v našem KC (aspoň se rovnou mrknete, jak to u nás vypadá, a poznáte budoucí kolegy). Učit vás budou seniorní kolegové, takže vše bude praktické a k věci.
* V rámci přípravy vám dáme 5 dní placeného volna na studium pro složení nutných bankovních certifikací (ty uznávají v celém finančním sektoru).
* Při hovorech vás pak necháme improvizovat. Nepoužíváme „nalajnovanou“ komunikaci nebo jasně dané „scénáře“. Zato vás naučíme univerzálním principům, jak klientům naslouchat, jak porozumět jejich potřebám a jak s nimi komunikovat, aby byl každý hovor příjemným zážitkem pro obě strany.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
* Máte maturitu.
* Vystupujete příjemně a jste komunikativní typ.
* Máte chuť a upřímný zájem lidem pomáhat.
* Rád/a se učíte novým věcem – v KB teď procházíme velkou transformací směrem ke zcela digitální bance, což vyžaduje schopnost přizpůsobovat se změnám a novinkám.
* Jste týmový hráč a s kolegy si vzájemně pomáháte, motivujete se – a taky se společně bavíte. V týmu prostě chceme fajn atmosféru, nic víc, nic míň.

CO ZA TO?
* Stabilní práci u prestižního zaměstnavatele.
* Po zapracování mzdu průměrně 34 000 Kč/měsíčně.
* Až 2 530 Kč/měsíc v e-stravenkách plně hrazených zaměstnavatelem.
* Příspěvek na penzijko minimálně 13 200 Kč/rok.
* Zaměstnavatelem 100% hrazené rizikové životní pojištění.
* Cafeterie: 6 720 Kč ročně na jazykové kurzy, volnočasové aktivity, nákup brýlí, léků a mnoho dalšího (jak body utratíte, je jen na vás).
* Až 60 000 Kč za doporučení nového kolegy.
* Až 30 dní placeného volna ročně (25 dní dovolené + až 3 dny volna navíc + Narozeninový den + 1 den na dobrovolnické aktivity).
* Možnost pracovat na home office až 33 % pracovní doby a notebook k tomu.
* Až 5 dní placeného volna pro přípravu na certifikace.
* Další 4 dny home office na sebevzdělávání.
* 3 500 Kč jako příspěvek na pořízení telefonu, služební SIM kartu s neomezeným voláním a 5 GB dat.
* Zvýhodněnou MultiSportku.
* Příležitost k účasti v talentových programech, vzdělávání v rámci KB Digitální akademie.
* Akce z různých oblastí charity a udržitelnosti nebo sportovní a další týmové aktivity.
* Práci přímo v centru města Zlína.

A TEĎ… UŽ JE TO JEN NA VÁS
Máte pocit, že by se vám u nás líbilo? Klikněte na tlačítko, vyplňte formulář… a my se vám brzy ozveme a odpovíme na všechny vaše případné otázky. Když vše půjde dobře, setkáme se osobně – a plácneme si. 😉
Těšíme se na vás!

interní informace

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.