banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

ESCO trainee Průmyslová energetika (M/Ž)

Pořád hledají

ČEZ, a. s.

Duhová 1531/3, Praha-Michle

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie

Vzdělání

Bakalářské

Zařazené

Elektrotechnika a energetika

O pozici

Připoj se k nám na trainee pozici a buď součástí společnosti, která zajišťuje pro své zákazníky komplexní služby v oblasti výstavby, provozu a servisu energetických zařízení a tepelných hospodářství a nově také v návrhu a realizaci čistých prostor.

Kde se u nás můžeš zapojit?

Budeš se s námi starat o zákazníky, mezi které patří zejména průmyslové podniky, subjekty provozující centrální zásobování teplem měst a obcí a lokální teplárny. Nově se zaměřujeme i na komplexní dodávku čistých prostor pro průmyslový a zdravotnický sektor a rozvíjíme nové příležitosti typu bateriová úložiště, velká tepelná čerpadla, agregace flexibility a její poskytování pro podpůrné služby, řešení mikro výpadků a spoustu dílčích menších i větších rozvojových a inovativních projektů.

Jak bychom si tě představovali?

 • Studuješ magisterský stupeň (ideálně 4. ročník) nebo doktorandský stupeň VŠ v oblasti strojní / elektro .
 • Zajímá tě moderní energetika a máš všeobecný přehled v energetice jako takové.
 • Nové poznatky nasáváš jak houba a rád je převádíš do praxe.
 • Máš chuť během studia pracovat na částečný úvazek (ideálně 16 hodin týdně). Dle potřeby se pak můžeme domlouvat individuálně např. ve zkouškovém nebo v období letních prázdnin.
 • Vyhovuje ti, že se budeme potkávat v Praze nebo Ostravě. Částečně se můžeme domluvit na práci na dálku dle provozních potřeb.


A hlavně máš zápal pro energetické služby, trendy nové energetiky a zajímá tě oblast transformace teplárenství nebo i chceš být její součástí. Právě tebe hledáme!

Jaké dovednosti jsou výhodou?

 • Zápal pro rozvojové příležitosti typu bateriová úložiště, agregace flexibility pro podpůrné služby, řešení mikro výpadků.
 • Schopnost sestavení business casu ve vazbě na využité technologie a potřebu lokality.
 • Zkušenosti z oblasti výstavbových projektů / provozu energetických zařízení / energetického poradenství / projektového řízení.
 • Zkušenosti se zpracováním, analýzou a vizualizací dat včetně znalosti odpovídajících SW programů.

Co nabízíme?

 • Částečný úvazek (200 Kč/h) po dobu 1 roku (s možností navázání dlouhodobé spolupráce).
 • Samostatné dílčí úkoly na konkrétních zakázkách (studie proveditelnosti, zpracování valuačních modelů, inženýrská činnost, zajištění potřebných stanovisek a rozhodnutí, příprava rozpočtů aj.).
 • Samostatně budeš moct pracovat na analýze a zpracování provozních dat včetně identifikace chyb, odchylek apod.
 • Umožníme ti aktivně participovat na identifikaci nových obchodních příležitostí včetně potenciálních akvizičních cílů pro provoz energetických hospodářství.
 • Nemusíš sedět na jednom místě, v rámci služebních cest mezi dceřinými společnostmi se podíváš do nejrůznějších koutů ČR jako České Budějovice nebo Rožnov pod Radhoštěm. Určitě se k nám přidáš na cesty v rámci konkrétních provozů u zákazníků a realizovaných výstavbových akcí.

Nástup a výběrové řízení

Ve výběrovém řízení tě čekají jednoduché online testy práce s daty a logického myšlení a následně se sejdeme v dubnu na pohovoru. Termín nástupu záleží na domluvě, ale preferujeme začátek trainee programu v průběhu léta 2023.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.