banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

TEZENIS - Asistent/ka prodeje 1/2 úvazek - Brno Vaňkovka

Jen pár hodin

Calzedonia Group

Ve Vaňkovce 462/1, Brno-Trnitá

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce

Jazyky

Čeština (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Prodej a obchod

O pozici

Znáš Tezenis? Cool spodní prádlo a trendy oblečení, co mají za cíl podtrhnout přirozenou krásu a styl našich zákazníků při zachování skvělého poměru cena / kvalita.

Hledáme k sobě do party prodejní asistenty/ky na zkrácený úvazek - 20 hodin týdně!

Svědomitá péče o prodejnu a zákazníky je pro nás v Tezenisu klíčem k úspěchu. Nepotřebujeme roky zkušeností a oslnivé životopisy.

Ideálního kandidáta si tedy představujeme nějak takhle:


- Rád se usmívá a milé chování je pro něj samozřejmostí.

- Umí velmi dobře udržovat pořádek, všimne si i drobné nedokonalosti a neváhá ji napravit.

- Nebojí se fyzické práce na prodejně (produktů máme opravdu dost).

- Je pro něj důležité pracovat v dobře fungujícím týmu, kde se kolegové na sebe mohou navzájem spolehnout.


Zní to jako Ty? Pak se nám určitě ozvi!

S námi bude mít Tvoje kariéra styl!

Čeká na Tebe různorodá práce s týmem lidí, kteří Tě nenechají ve štychu. Všichni mají stejný cíl: mít hezkou a uspořádanou prodejnu a tím pádem i zákazníky, kteří odcházejí s plnými taškami. Dobré výsledky prodejny se díky našemu prémiovému systému promítnou do Tvé mzdy.

Kariérní cesta v Calzedonia Group

Každý náš zaměstnanec má možnost kariérně růst a rozvíjet se. Budeš mít před sebou jasné cíle a odměny, které Tě v naší společnosti čekají. Po celou dobu Ti stojí po boku Tvůj manager, je Ti oporou a pomáhá vám se zdokonalovat. V rozvoji Ti bude pomáhat pravidelná zpětná vazba, kterou budeš dostávat.

Na co přesně se můžete těšit, pokud budeš šikovný/á?

  • 1 rok ve společnosti – bude Ti prodloužena smlouva na dobu neurčitou a dostaneš celou jednu mzdu navíc! Po roce u nás Ti tak v jeden měsíc přjdou na účet dokonce dvě výplaty.
  • 1,5 roku ve společnosti – získáváš titul Senior a mzda Ti vzrůstá o 1.000 Kč měsíčně!
  • 3 roky ve společnosti – nyní už znáš opravdu všechno a získáváš tak titul Expert. Mzda Ti narůstá o další 1.000 Kč měsíčně!


Způsobů, jak se u nás posouvat, je ale samozřejmě více. Můžeš se stát specialist(k)ou na naše produkty a pomáhat se zaškolováním nováčků na pozici Underwear Expert, být pravou rukou manažera/ky obchodu na pozici Asistent/ka Store Managera, nebo získat zodpovědnost za celou prodejnu a zastávat přímo pozici Store Manager. Pokud ovládáš angličtinu, nechybí Ti talent, motivace a proaktivní přístup, pak můžeš vyrůst dokonce až na pozici District Manager a pečovat tak hned o několik obchodů a jejich týmy!

A proč bys měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?

• NENUDÍME SE
Jsme dynamická a flexibilní společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě.

• NEBOJÍME SE
Udáváme trendy a boříme hranice. Vážně!

• ROZVÍJÍME SE
Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem a příležitost k profesnímu růstu není jen frází, která dobře vypadá v inzerátu.

• JÍME
Nemusíš si dělat hlavu s náklady na obědy. Dáme ti stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/ den – představ si průměrně 1100 Kč čistého měsíčně navíc! A to i při zkráceném úvazku!

• UŽÍVÁME SI VOLNÝ ČAS PO SVÉM
Po zkušební době si s námi začneš svobodně užívat svoje benefity. My Ti dáme 300 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání a kulturu a je jen na Tobě, co a kdy si vybereš.

• MÁME PLNÝ ŠATNÍK
Vybavíme Tě trendy kousky z našeho sortimentu. Mohlo by se tomu říkat „uniforma“, ale to by v našem případě bylo příliš nudné označení. Sám/sama uvidíš… A když Ti to nebude stačit, můžeš si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Tezenisu, ale i Calzedonii a Intimissimi.

Zaujali jsme Tě?

Tak se neboj nové práce a prostředí a pošli nám životopis, všechno Tě naučíme na úvodním školení!

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.