banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Pracovník skladu/obsluha zákazníků

Pořád hledají

ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

K Cihelnám 101/72, Plzeň-Černice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod

O pozici

Co vás čeká

Hledáme touto cestou nové kolegy do našeho prodejního skladu s elektroinstalačním materiálem. Jedná se jak výdej zboží na základě dokladů, popř.závoz zboží zákazníkům, obsluha VZV, komunikace se zákazníky, kteří si přijdou nakoupit.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předně hledáme svědomité a pečlivé lidi a to jak muže, tak ženy, kteří mají chuť pracovat a jsou ochotni se učit novým věcem. Řidičské oprávnění sk.B nutné a oprávnění VZV výhodou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Práci na počítači, protože celý proces se děje pomocí elektronické čtečky s dotykovým displayem a alespoň částečnou znalost elektroinstalačního materiálu na úrovni domácího kutila.

Co vám můžeme nabídnout

Dobrou práci ve stabilní, české firmě, se stálou pracovní dobou 7-16h, potrpíme si na slušné jednání, kvalitní zázemí, pracovní oblečení a obuv a to jak na léto, tak i na zimu, stravenky, 13.plat.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.