banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Dovolenkový guru Invia.cz - Náborový příspěvek!

Méně než týden

Invia.cz, a.s.

Roztylská 2321/19, Praha-Chodov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

25 000 - 40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod

O pozici

Zajímáte se o cestování, cizí kultury a příběhy z dalekých zemí? Pak rozhodně čtěte dál! Do obchodního týmu Invia.cz, jedničky na trhu v online prodeji zájezdů, totiž hledáme nové kolegy, kteří se stanou dovolenkovými guru!


Nemusíte mít bohaté pracovní zkušenosti. Stačí nám, když budete skvělým člověkem s týmovým srdcem. Vše ostatní Vás naučíme. Po nástupu se Vám budou věnovat naši zkušení lektoři, zaškolíte se a pak už budou dovolenkové osudy našich klientů ve Vašich rukách. Vaše pozice bude o rozdávání radosti, hledání krásného zážitku a šíření zajímavých informací. Dalším bonusem Vaší práce pak bude sleva na dovolenou pro Vás i Vaše rodinné příslušníky.

Co Vás čeká?

 • Budete v kontaktu s klienty, kteří za Vámi přišli na klientské centrum nebo nás sami oslovili a poslali nám poptávku. Rozhodně se nejedná o aktivní prodej.
 • Po zapracování se stanete dovolenkovým guru s unikátním přehledem o nejkrásnějších plážích, nejlepších restauracích, nejzajímavějších aktivitách a nejvhodnějších destinacích pro rodiny.
 • Pomůžete ostatním uskutečnit sen o báječné dovolené a tím ho dost možná splníte i sobě – za svou práci budete odměněni, dostanete bonus a k tomu ještě slevu na dovolenou pro sebe i rodinné příslušníky.
 • Stanete se součástí velké rodiny Invia, kde můžete růst nejen jako lidé, ale také profesně: už za rok můžete postoupit na pozici vedoucího nebo interního lektora.
 • Práce na naší pobočce v obchodním centru - máme zde zavedený systém krátkého a dlouhého týdne se směnami 9:00 - 21:00.


Co od Vás požadujeme?

Potřebujeme, abyste měli týmového ducha a uměli zdatně komunikovat. Pokud tedy máte pestrou vyřídilku, práci na PC zvládáte levou zadní, zajímáte se o cestování, učíte se rádi nové věci, dokážete táhnout za jeden provaz a máte čistý trestní rejstřík, tak jste na nejlepší cestě stát se právoplatným členem týmu Invia.


Nabízíme Vám:

 • Náborový příspěvek 10 000 Kč,
 • Možnost cestování po celém světě v rámci infocest,
 • 28 dnů volna,
 • Stravenky 130 Kč,
 • MultiSport karta,
 • Příspěvek na penzijní spoření,
 • Odměna za věrnost každé výročí


Pokud se chcete podívat, jak to vypadá u nás na prodejním oddělení, mrkněte na video v odkazu:
https://www.invia.cz/o-invia/kariera/nase-oddeleni/prodejni-oddeleni/

Těšíme se na Vás!

HR tým Invia

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.