banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Obchodník / Sales Manager v inovačním centru

Pořád hledají

DEX Innovation Centre

Rumjancevova 696/3, Liberec I-Staré Město

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Plat

40 000 - 55 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)

Zařazené

Prodej a obchod


O pozici

Naše mise pokračuje a my se nezastavíme. Chceme na trhu získat větší prostor pro skvělé inovativní projekty a produkty v segmentech energetiky, zdravotnictví a ICT. A proto potřebujeme motivovaného člověka na pozici Sales Managera / Obchodníka, který bude od začátku u toho.

Na čem s námi budeš pracovat?

Na prodeji ověřených technologických produktů zahraničních startupů v oblasti energetiky, zdravotnictví a ICT, a to lokálním zákazníkům v ČR a na Slovensku. Třeba inteligentní tepelné baterie HeatTank nebo software na řízení klinických studií Healcloud.

Na prodeji našich vzdělávacích akcí a programů pro univerzity, výzkumná centra, korporace a další partnery. Organizujeme různé akce na míru, třeba design thinking workshopy nebo evropskou soutěž Innovation Day.

Koho hledáme?

Jsme otevření a chceme talentovaného člověka. Pozice je otevřená pro obchodníky juniory a mediory.

Jsi junior, jako obchodník začínáš, ale rychle se učíš a chceš sbírat zkušenosti? Všechno se u nás naučíš. Pojď s námi vyrůst!

  • Budeš vyhledávat obchodní příležitosti a navazovat kontakty. Budeš pracovat s daty a dělat průzkumy trhu.
  • Budeš prezentovat technologie a připravovat schůzky s technickým týmem.
  • Budeš prezentovat naše produkty. Budeš připravovat nabídky, navazovat na veškeré jednání a uzavírat obchody.
  • Budeš se účastnit zajímavých akcí. A budeš v úzkém kontaktu s dalšími členy týmu, kteří ti pomohou.

Jsi obchodník s několika lety zkušeností a chceš dál růst jako Sales manager v mezinárodním prostředí se zajímavými technologiemi a produkty? Potřebuješ změnu? I pro tebe máme v týmu místo. Zkušenosti a výsledky umíme ocenit. Budeš mít samostatnou a odpovědnou misi a podílet se na našem produktovém portfoliu.


Proč právě k nám?

Jako člen našeho mladého a mezinárodního týmu budeš mít příležitost spolupracovat s korporacemi, investory a startupy, kteří patří k nejlepším v oboru. Angličtina je naším každodenním jazykem. DEX Innovation Centre se podílí na vývoji a podpoře technologií budoucnosti spolu s klíčovými hráči technologického ekosystému z celé Evropy.

U nás budeš mít časovou flexibilitu s možností pracovat odkudkoliv, včetně našich kanceláří v centru Prahy (Karlín) a v Liberci. Sick days, notebook, mobilní telefon s 20 GB dat a káva/čaj na pracovišti jsou u nás samozřejmostí.

Tato příležitost je otevřena jak pro HPP, IČO i zkrácený úvazek. Můžeš být odkudkoliv. Záleží na celkovém fitu mezi tebou a námi.

Pojď růst k nám. Pošli nám svoje CV s fotkou a napiš, proč jsi pravá nebo pravý pro prodej inovací a technologických produktů. Těšíme se na tebe.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.