banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating
Manažer veřejných zakázek

Pořád hledají

Medinet, s.r.o.

Vrchlického 334, Kladno-Kročehlavy

Vzdálenost od tebe uvidíš po zadání adresy ve výpisu nabídek.


Plat

45 000 - 60 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazené

Administrativa, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Office Manager


O pozici

Co vás čeká

· Vyhledávání a sledování veřejných zakázek, které odpovídají oblasti působnosti firmy. Sledování veřejných portálů, inzerátů a výzev k podání nabídek od veřejných institucí.

· Přípravu kompletní nabídky v souladu s požadavky zadavatele. To zahrnuje vypracování technických a cenových specifikací ve spolupráci s obchodním manažerem, vyplnění administrativních formulářů přípravu dokumentace a odeslání schválené nabídky.

· Spolupráce s interním týmem, který se podílí na přípravě nabídek. Tým tvoří jednatelé společnosti, obchodní manažer a vedoucí servisního oddělení. Manažer koordinuje jejich práci a zajišťuje, aby nabídka splňovala všechny požadavky a byla kvalitní.

· Komunikace s veřejnými institucemi, zadavateli a jejich zástupci. Manažer veřejných zakázek s nimi jedná ohledně jakýchkoli dotazů, požadavků na dodatečné informace nebo vyjasnění specifikací.

· Řízení veškeré dokumentace související s veřejnými zakázkami. To zahrnuje ukládání a udržování relevantních dokumentů, archivaci nabídek, smluv a dalších důležitých materiálů.

· Zajišťování dodávek od dodavatelů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Kandidát by měl mít dobré a aktuální znalosti o procesu zadávání veřejných zakázek, včetně příslušných právních předpisů.

· Preferujeme kandidáta s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti přípravy a získávání veřejných zakázek.

· Kandidát by měl mít vynikající komunikační schopnosti, zejména v oblasti psané a ústní komunikace. Musí být schopen efektivně komunikovat s veřejnými institucemi, interním týmem a dalšími zainteresovanými stranami.

· Kandidát by měl mít analytické schopnosti a schopnost efektivně organizovat práci. Musí být schopen analyzovat specifikace zakázky, plánovat a koordinovat činnosti, sledovat termíny a prioritizovat úkoly.

· Kandidát by měl být flexibilní a schopen se přizpůsobit novým podmínkám a požadavkům. Musí být schopen efektivně pracovat pod tlakem a v rámci omezených termínů.

· Manažer veřejných zakázek spolupracuje s různými lidmi, včetně interního týmu a zástupců veřejných institucí. Kandidát by měl mít mezilidské dovednosti pro práci v týmu.

· Kandidát musí být zodpovědný, důsledný a schopen řídit a udržovat přesnou dokumentaci.

· Kandidát musí umět efektivně využívat počítačové programy a nástroje pro správu a přípravu veřejných zakázek. Jedná se zejména MS Word a MS Excel.

· Kandidát musí mít schopnost komunikovat v anglickém jazyce, zejména prostřednictvím emailové korespondence se zahraničními dodavateli

Výhodou může být

· vysokoškolské vzdělání

Co vám můžeme nabídnout

· Samostatnou zodpovědnou práci

· Práci na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí menší firmy s dvacetiletou historií

· Flexibilní pracovní dobu a v částečném rozsahu možnost práce z domova

· Individuální ohodnocení odpovídající odbornosti, zkušenostem, odpovědnosti a pracovním výkonům

· Zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravu, apod.

· Nástup ihned, případně dohodou

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.