banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Redaktor Radničních novin Praha 3

Méně než týden

Firma

Městská část Praha 3

Adresa

Havlíčkovo náměstí 700/9, Praha-Žižkov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazené

Státní a veřejná správa, Referent

O pozici

Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme redaktora (referenta/referentku oddělení) Radničních novin Prahy 3, odboru vnějších vztahů a kultury.

Periodikum Radniční noviny třetí městské části obhájilo prvenství v soutěži o nejlepší radniční noviny v kategorii municipalit nad 10 tisíc obyvatel, a to v konkurenci 97 periodik jiných městských měst a městských částí. Pokud i Vy se chcete podílet na jejich přípravě, neváhejte se přihlásit na níže uvedenou emailovou adresu.

Pracovní poměr, platové podmínky:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 10 (tarifní plat v rozmezí od 23 390,--Kč až 34 370,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Osobní příplatek může být přiznán v rozmezí od 4 000,--Kč do 17 000,--Kč. Nástup dohodou.

Požadavky na vzdělání:

Vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání, střední vzdělání s maturitní zkouškou s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017.

Znalosti a praxe:

Zkušenost s redakční činností a publikováním, práce v terénu, odpovídající praxe v tištěných a/nebo online médiích. Nápaditost, kreativita, komunikativnost, vysoké a flexibilní pracovní nasazení.

Další požadavky, schopnosti:

Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel), výborné organizační a komunikační schopnosti, excelentní projev v písemném a mluveném projevu, zkušenost s fotografováním

Hlavní náplň práce:

Samostatná publicistická činnost, příprava zpráv, rozhovorů a reportáží do Radničních novin, zajištění umělecké, obsahové, výtvarné a technické úrovně materiálů, správa archivu fotografií a videí z významných akcí pořádaných městskou částí, správa radničního webu atd.

Nabízíme:

Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (120,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, služební telefon.

Přihláška:

Profesní životopis zasílejte, prosím, nejpozději do 13. 12. 2022 prostřednictvím odpovědního formuláře.

Bližší informace – PhDr. Miroslav Štochl, vedoucí oddělení Radničních novin odboru vnějších vztahů a kultury, tel.: 222 116 709.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.