banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Administrativa – Velkoobchod, Marketplaces, Marketing

Méně než týden

Firma

ŠUBRT cz s.r.o.

Adresa

Kněžskodvorská 2559, České Budějovice 3

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

25 000 - 35 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)

Zařazené

Administrativa, Administrativní pracovník, Pracovník back office

O pozici

Chceš zkusit práci, kde se naučíš spoustu nových věcí a kde dostaneš volnost věnovat se vlastním projektům? Chceš mít jako první možnost testovat novinky v oblasti nočních vidění a termovizí? Baví tě komunikace s lidmi, a navíc jsou zbraně/myslivost/outdoor tvůj koníček?

Něco málo o nás.

Moc rádi přijmeme do týmu nového kolegu, který chce mít práci jako koníčka, stejně jako my. Chceme od tebe chuť se dále posouvat a rozvíjet věci dál. Hledáme někoho dynamického, kdo se rád učí, je komunikativní a má dobré nápady. U nás můžeš rozvíjet své nápady a plány v rozvoji našeho obchodu a sortimentu, a my ti s tím navíc rádi pomůžeme!

Jsme přední dovozci/prodejci v oblasti loveckých/střeleckých potřeb v ČR (zbraně, termovize, noční vidění, tlumiče). V nabídce máme široký sortiment výrobků s nejnovějšími technologiemi od výrobců z celého světa. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh. Zákazníkům poskytujeme komplexní poradenství s širokým sortimentem zboží pro střelbu, lov a outdoor aktivity. Podívej se na stránky zbrane.subrt.cz kde zjistíš víc.

Koho hledáme?

Tvá práce nebude vůbec jednotvárná. Dostaneš na starost prodejní kanály – Alza, Mall, Alegro, Amazon a E-bay. Budeš se starat o zalistování položek, cenotvorbu a celkově správu a správný chod.

Budeš komunikovat s našimi obchodními zástupci z Česka a Slovenska a koordinovat jejich aktivitu. Budeš mít přehled o jejich schůzkách, cestách a prodejích. Jednou měsíčně si s nimi dáš schůzku. Spojíte se přes videohovor, nebo si sednete u nás v kanclu, popřípadě skočíte na pivo 😊. Proberete novinky, zpracuješ od nich report a budete řešit uplynulý měsíc.

Budeš v kontaktu s našimi velkoobchodními partnery. Budeš tvořit VOC, připravovat akce pro VO analyzovat trh a rozšiřovat portfolio značek nabízených velkoobchodně.

Tvou starostí bude i vyhledávání nových obchodních příležitostí. Komunikace s dodavateli a získávání nových značek pro exluzivní distributorství. Budeš se společně s námi účastnit schůzek s výrboci ať už u nás v Českých Budějovicích, nebo se s nimi setkáš jednou ročně na výstavě IWA v Neměcku.

Budeš nám pomáhat organizovat akce a výstavy. Obstaráš potřebné věci a obepíšeš pozvané hosty na naše vlastní eventy, popřípadě pomůžeš s oragnizací výstav jako jsou např. Natura Viva, Poľovnická výstava Agrokomplex, nebo Národní Myslivecké slavnosti.

A v neposlední řadě dostaneš na starost influencery. Pomůžeš nám získat nové lidi a budeš udržovat kontakt se stávajícími partnery z Facebooku a Instagramu. Budeš s nimi domlouvat zapůjčení zboží, kontrolovat příspěvky a recenze, které vypracují. Postaráš se, aby byly obě strany spokojené.


Jsi pro nás ta/ten pravý?

Jsi komunikativní.

Jsi učenlivý a spolehlivý.

Nemáš v práci rád jednotvárnost.

Máš týmového ducha.

Pokud jsou Ti témata jako myslivost, střelba či pobyt v přírodě něčím blízká, budeme rádi.

Osobní předpoklady a dovednosti

Pokročilou znalost práce s PC. Budeš pracovat s programy MS Office, Shoptet, ERP Pohoda E1, Raynet, Ecomail, Expando, Inventoro. Podíváš se do zákulisí Facebooku, Instagramu, Alzy, Amazonu, Alegra, E-baye, Mallu a Asekolu. (Znalost některého z programů výhodou, není podmínkou. Rádi tě vše naučíme.)

Anglický jazyk na velmi dobré úrovni. Měl bys být schopný domluvit se e-mailem, po telefonu, nebo osobně.

Vůle na sobě pracovat a vzdělávat se

Aktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Trestní bezúhonnost

Zbrojní průkaz sk. D výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP

Veškeré zboží budeš mít za nákupní ceny!

Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků.

Zajímavé a dynamické zaměstnání

Možnost učit se novým věcem

Příjemné pracovní prostředí

Možnost firemní rekreace v luxusním penzionu na Horské Kvildě

Stravenky

5 týdnů dovolené při smlouvě na dobu neurčitou

Další vzdělávání -> jazykové kurzy, vzdělávací kurzy dle tvých požadavků

Testování nových technologií a produktů, které ještě nejsou ani k prodeji.

Zázemí moderní a inovativní společnosti

Zaučení v dané profesi a další profesní a odborný rozvoj

Po zaučení pohyblivá pracovní doba 7:00 - 15:30 / 8:00 - 17:00 / 8:30 - 17:00

Možnost občasného Homeoffice

Espresso po celý den zdarma :)

Pokud jsi právě ty, ten, koho hledáme, zašli nám životopis a motivační dopis. Domluvíme na osobním setkání.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.