banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

DATOVÝ ANALYTIK s vášní pro čísla a jejich význam

Pořád hledají

Firma

Algotech, a.s.

Adresa

Sokolovská 668/136d, Praha-Karlín

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Vzdělání

Vyšší odborné

Jazyky

Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent, OZP

Zařazené

Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Finanční analytik, Marketingový analytik

O pozici

V Algotechu dodáváme služby na špičkové úrovni, proto spolupracujeme s velkými klienty jako Toyoda Gosei, Komerční banka nebo Český rozhlas. Provozujeme vlastní datové centrum v České republice a poskytujeme klientům jedinečný servis. Jsme schváleným poskytovatelem cloudu pro státní správu.

Jsme stabilní firma a stále se rozrůstáme. Protože jsme aktivní a potřebujeme mít i další informace, abychom mohli řídit i měřit – hledáme nadšeného DATOVÉHO ANALYTIKA , který bude zpracovávat data a vytvářet analýzy pro oblast financí a marketingu.

Co je hlavní pracovní náplní na této pozici?

  • Analyzovat data ze všech systémů a dat, které používáme (např.: Google analytics, Heat maps, Sugar CRM, leady a jejich zdroje, konverze, sledování nárůstu našich zákazníků, nárůsty MRR
  • Vytvářet a kontrolovat pravidelné důvěryhodné sales&marketing dashboardy
  • Očekáváme, že nám nový kolega či kolegyně pomohou vytvořit a zpracovat metodiku pro měření přínosu marketingových akcí typu: semináře, snídaně, zákaznický den, billboard apod.
  • Budeme rádi i za pomoc při vytváření a kontrole finančních reportů z nástrojů, které používáme (Helios, SysAid. apod.)

Jaké předpoklady a znalosti jsou pro tuto pozici nezbytné?

  • Je nutné být analytický typ a mít zkušenost s obdobnou pracovní pozicí alespoň 2 roky; netrváme na seniorské zkušenosti - nicméně jsme schopni pracovat i s touto variantou
  • Práce s Excelem na velmi pokročilé úrovni
  • Znalost MS BI
  • Zkušenost s využitím výše uvedených nástrojů a umět je vhodně používat
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Je potřeba i samostatně uvažovat

Co nabízíme my? 

Zajímavou práci ve stabilní firmě. Adaptační program přímo na míru – rádi naučíme vše potřebné, zaškolíme a v případě nutnosti kdykoli se vším pomůžeme. Příjemný a nápomocný kolektiv, různorodost práce, možnost vzdělávat se, a to buď prostřednictvím externích školení, či on-site z vlastních zdrojů. Hodně toho umíme sami, a tak to můžeme naučit. Samozřejmě poskytujeme veškeré technické vybavení, jako je telefon se zvýhodněným tarifem a notebook. Odpovídající finanční ohodnocení. Dovolenou 25 dnů za odpracovaný rok. Stravenkový paušál.
Firemní snídaně každé pondělí. A další příjemné benefity.

Práce na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Futurama Business Park, Praha - Karlín

Nástup - dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na Vás!  

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.