banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Ředitel stavební výroby

Pořád hledají

Firma

STAVMONTA spol. s r.o.

Adresa

Hřbitovní 996/33, Plzeň-Doubravka

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

45 000 - 70 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost delšího neplaceného volna

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zařazené

Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Technik ve stavebnictví, Výrobní ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer

O pozici

Na této pozici budete zodpovídat za efektivní realizaci svěřených projektů - tj. aby byla stavba dokončena včas, v rámci rozpočtu a v požadované kvalitě. Je nutná komunikace se stavbyvedoucími, kontrola hospodárnosti, zodpovědnost za záruky a celkově za realizaci zakázek, přípravu a uzavírání smluv se subdodavateli a kontrola jejich plnění.
Požadujeme vzdělání VŠ stavebního směru, obor vodohospodářské stavby, autorizace v tomto oboru velkou výhodou. Dále požadujeme dobrou znalost práce na PC, řid.průkaz sk.B. Nástup možný ihned.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti, přispíváme na živ.pojištění, poskytujeme stravné a odměny za odpracované roky. Ke mzdě náleží ještě čtvrtletní prémie a roční odměny. K dispozici služební auto a telefon.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.