banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

IT support (L1) / Helpdesk

Pořád hledají

Firma

eWay System s.r.o.

Adresa

Švehlova 3125/10, Praha-Záběhlice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

40 000 - 60 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO, Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná)

Zařazené

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, IT konzultant, Pracovník help desku, Operátor, Support IS, Pracovník front office

O pozici

Nabíráme IT Support (L1) / Helpdesk!!!!

Děkujeme za otevření inzerátu. Ano, je to tak, do týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou poskytovat IT podporu pro naše klienty. Převažují u nás technologie od Microsoftu (Windows Server, IIS, Microsoft SQL) a využijete i zkušenosti s SSL, VPN a Microsoft Office. Jestli jste někdy navíc i trochu programovali, na nic nečekejte a rovnou nám napište!

Jsme softwarová firma a již 13 let tvoříme a poskytujeme eWay-CRM, unikátní CRM systém zakomponovaný přímo do Microsoft Outlooku. Máme téměř 800 klientů po celém světě, převážně z ČR, USA a Evropy.


Kanceláře v Praze - Záběhlicích se skvělou dopravní dostupností a dostatkem místa pro parkování. Zakládáme si na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázáni procesy a politikou a nejsme ani startup, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz.


Věci děláme pořádně, protože víme, že se to vyplatí. Nejde tedy o to „odklepnout další ticket“, ale problém skutečně vyřešit, aby nám klient zítra nemusel zase volat.


Díky každodennímu styku s koncovými uživateli máme šanci pochopit, co se jim líbí a co je třeba ještě vylepšit. Vidíme tak, že naše práce přináší lidem skutečný užitek.


Kvalifikaci si u nás můžete zvyšovat získáváním certifikací od Microsoftu a angličtinu si vypilujete díky každodennímu kontaktu se zahraničními klienty a americkými kolegy.

Pokud vás nabídka zaujala, zastavte se za námi.

Těšíme se na Vás! :-)

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.