banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Specialista pro jadernou energetiku a hodnocení bezpečnosti

Méně než týden

Firma

Jacobs Clean Energy s.r.o.

Adresa

Křenová 184/58, Brno-Trnitá

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

35 000 - 65 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Angličtina (Mírně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Elektrotechnika a energetika

O pozici

Co vás čeká

Zpracování bezpečnostních hodnocení vybraných aspektů stávajících i připravovaných jaderných elektráren, zpracování nebo nezávislá verifikace vybraných částí bezpečnostních zpráv dle Vašeho odborného zaměření, zpracování analýz a hodnocení specifických projektových řešení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ technického směru, obor energetika, zaměření jaderná energetika nebo obdobný. Základní znalost technologie jaderných elektráren s tlakovodními reaktory. Dobrá orientace alespoň v některém ze souvisejících oborů a odborností např. fyzika obecně, termomechanika, radiační ochrana, nakládání s radioaktivními odpady. Samostatnost a schopnost analyticky pracovat s daty. Základní znalost požadavků na bezpečnost jaderných zařízení na úrovni atomového zákona a vyhlášek SÚJB, požadavků MAAE a WENRA. Schopnost alespoň pasivně komunikovat v AJ.

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí praxe v oboru, schopnost samostatně zpracovávat hodnotící zprávy. Bydliště v Brně a okolí. Řidičský průkaz skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout

Možnost tvůrčí realizace ve velmi zajímavém a perspektivním oboru. Stabilní firma s rozsáhlým mezinárodním zázemím (www.jacobs.com). Možnost kariérního růstu včetně účasti na zahraničních projektech nebo přímo práce v zahraničí v případě zájmu.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.