banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

ELEKTRO PROJEKTANT - PROGRAMÁTOR (zkrácený úvazek 30 000 Kč)

Méně než 2 týdny

Firma

Zvedací plošiny s.r.o.

Adresa

Vratimovská 624/11, Ostrava-Kunčičky

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

30 000 - 50 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent, Důchodce

Zařazené

Strojírenství, Projektant, Technik ve strojírenství, Konstruktér

O pozici

Co vás čeká

Nabízíme Vám zajímavou práci v malém pracovním kolektivu. Jedná se o projektování elektroinstalací a řídících systémů zvedacích plošin v programu EPLAN, vytváření řídícího softwaru (programování) systémů SIEMENS LOGO. Máme za sebou již téměř 2000 realizací, proto se nejedná o vymýšlení projektů a programů nových, hledáme spíš někoho, kdo je pro toto zapálený a bude systém vylepšovat a dál rozvíjet.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Práce je vhodná pro pracovníky s ÚSO vzděláním, i VŠ vzděláním, možné i pro absolventy. Vhodná je znalost kreslení v programu EPLAN, znalost programování SIEMENS LOGO, alespoň základní organizační a manažerské schopnosti. Budete komunikovat a řídit provozní elektrikáře, kteří budou Vaše projekty převádět do praxe.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost programu EPLAN, znalost programování LOGO SIEMENS, vyhláška č.50.

Co vám můžeme nabídnout

Práce v malém přátelském kolektivu ve firmě s více než dvacetiletou tradicí na našem trhu. Možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek, tady nabízíme nástupní plat od 30 000 Kč/ měsíčně, u plného úvazku nástupní plat od 45 000 Kč/ měsíčně. Možnost závodního stravování, 13. plat, počítač, telefon, pružnou pracovní dobu.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.