banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Obchodní zástupce

Méně než týden

Firma

T.C.S. COMPANY, s.r.o.

Adresa

Michálkovická 1942/86, Ostrava-Slezská Ostrava

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Obchodní zástupce

O pozici

Co Vás čeká na pozici obchodního zástupce naší společnosti??

Právě rozšiřujeme řady našeho týmu na pozici obchodního zástupce po celé Moravě a Slezsku. V naši společnosti jsme vybaveni vlastním kvalitním call centrem, které pro naše obchodníky filtruje zájemce o fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Obchodní zástupci pak na sjednaných schůzkách klientům prezentují naše produkty a v případě zájmu s klientem podepisují smlouvu o dílo.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít??

Určitě preferujeme výborné komunikační dovednosti, požadujeme základní znalosti práce s PC, ŘP sk. B a považujeme za výhodu praxi v energetice nebo obchodní činnosti. Zároveň hledáme příjemného pozitivně naladěného kolegu, který zapadne do našeho týmu, kde vždy sklenici vidíme poloplnou, než poloprázdnou.

Co vám můžeme nabídnout??

Obchodním zástupcům nabízíme jedny z nejlepších podmínek na trhu v oboru- provize až 7% z prodejní ceny + provize za financování, výkup přebytků pro partnerskou společnost, pojištění... propracovaný systém filtrovaní klientů vlastním call centrem, z čehož vypadávají jen skutečně vážní zájemci, výkup přebytků za aktuální tržní ceny, děláme kvalitní značku za max. možnou cenu (prodáváme mercedes za cenu oktávky), jako jediní v ČR smluvně garantujeme montáž do 30ti dní od podpisu, služební vozidlo, tankovací karty, atd. atd., prostě to děláme jinak, než všichni ostatní na trhu! ;-)

Kariérní růst je samozřejmostí...

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.