banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

ČESKÉ VŮNĚ - Asistent/ka prodeje ( 39.000 - 45.000 kč/měs.)

Pořád hledají

Firma

Nefrito laboratories, s.r.o.

Adresa

Smilova 777, Pardubice-Zelené Předměstí

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

39 000 - 45 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazyky

Čeština (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent, Na rodičovské dovolené

Zařazené

Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní asistent, Specialista marketingu, Promotér, Trenér obchodních dovedností

O pozici

O nás
Jsme rodinná firma NEFRITO® laboratories. Nejsme žádná korporace, kde je člověk jenom číslo. Naopak. Zakládáme si na skvělých vztazích a rozvoji svých lidí. Jsme výrobci originální české kosmetiky, která má svůj příběh. Proto hledáme podobně naladěného člověka na pozici: Vedoucí promoakcí na HPP.

Rád/a komunikujete s lidmi a máte obchodního ducha? Máte neustále úsměv na tváři? Chcete od života víc a hledáte pro sebe příležitost se posunout ? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
Náplní Vaší práce bude komunikace se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů, představování novinek a prodej české kosmetiky v OC.

Požadujeme:
Chuť na sobě pracovat. Mít radost ze spokojených zákazníků a dobře odvedené práce. Týmového ducha. Odpracovat 18 dní v měsíci. (8–18h)

Co Vám můžeme nabídnout:
A co u nás získáte? Prostředí rodinné firmy a skvělé kolegyně a kolegy, se kterými zažijete hodně zábavy. U nás je Váš osobní a profesní rozvoj neomezený. Naše firma je místo, které dává lidem prostor a příležitost. Vaše práce bude mít smysl a Vy budete přínosem pro firmu a zároveň pro zákazníky. Pokud hledáte stabilní práci, tak ji u nás najdete.

Průměrná mzda včetně provizí je 39.000 Kč – 45.000 Kč.

Zaujala Vás tato nabídka?

Pošlete svůj životopis nebo volejte a my se Vám obratem ozveme.

Těšíme se na Vás.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.