banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Učetní

Pořád hledají

Firma

PHOTOMATE s.r.o.

Adresa

Prokišova 356/7, České Budějovice 6

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)

Zařazené

Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Finanční účetní

O pozici

Co vás čeká

Photomate s.r.o., výhradní distributor solárních měničů, bateriových úložišť, dobíjecích stanic a řešení pro energetiku obnovitelných zdrojů pro Skandinávii, Pobaltí, střední, východní Evropu a střední Asii hledá novou posilu pro podporu svých obchodních aktivit v České republice:

Účetní

V této pracovní pozici budete zajišťovat účetní operace jako účtování přijatých faktur, přípravu plateb (závazky a pohledávky), připravovat měsíční uzávěrku a další. Hledáme pozitivního, příjemného a férového člověka, který ocení takový přístup i od členů našeho týmu a přátelskou atmosféru rodinné firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Odpovídající ekonomické vzdělání VŠ, nebo SŠ s maturitou a praxi v účetnictví, ideálně v software I6 a budete týmovým hráčem. Věk nehraje roli, důležitá je ochota a spolupráce.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zvláště budeme nadšeni, budete-li umět anglicky (alespoň na úrovni A2) pro komunikaci s dodavateli i zákazníky, uvítáme pracovní zkušenosti s účetnictvím v obchodní společnosti s mezinárodní působností a bydliště v Českých Budějovicích či jejich okolí (není ale podmínkou).

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme atraktivní mzdu a bonusový systém, mobilní telefon, notebook a možnost osobního rozvoje v perspektivní společnosti s vedoucím postavením na trhu, velmi příjemné pracovní prostředí v centru města s parkováním pro zaměstnance, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, přátelský pracovní tým. Možnost občasné práce z domova (home office) pro nás byla samozřejmostí i před pandemií!

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.