banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Sociální pracovnice krizové pomoci

Včerejší

Firma

ROSA - centrum pro ženy,z.s.

Adresa

Na slupi 1483/14, Praha-Nové Město

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

36 000 - 40 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Angličtina (Mírně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník

O pozici

Co vás čeká

ROSA – centrum pro ženy hledá nové kolegyně pro službu krizová pomoc pro oběti domácího násilí v centru komplexní pomoci Rosalin na Praze 2. Náplň práce: telefonická krizová pomoc, psychosociální, sociálně právní obětem domácího násilí. Jde o práci na 12ti hodinové směny v nonstop režimu (37,5 hodiny týdně) pro telefonickou a pobytovou službu. Pracovní smlouva zatím na dobu určitou po dobu trvání projektu do 31.3.2024.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Podmínkou je vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odborná způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.

Výhodou bude, pokud budete umět

Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.

Co vám můžeme nabídnout

Vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays. Maximální celková hrubá mzda pro režim 24/7 denní/noční v rozmezí 36-40 tisíc korun měsíčně.

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.