banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Datový/á analytik/čka

Pořád hledají

Firma

Processand s.r.o.

Adresa

Thámova 166/18, Praha-Karlín

Vzdálenost od tebe uvidíš v aplikaci.

Získat

Plat

48 000 - 62 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Angličtina (Výborná)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Procesní inženýr, Business Intelligence Specialist, SAP konzultant, Data scientist, Business analytik, Datový analytik

O pozici

Baví tě analýza dat? Jsme mezinárodní tým datových analytiků, process-miningových architektů a konzultantů, který pracuje pro největší podniky na trhu. Analyzujeme jejich data z provozu firmy s využitím technologie Celonis Process Mining a našich sofistikovaných machine learning algoritmů, abychom jim uměli říct, co se v jejich firmě přesně děje a co by bylo možné dělat efektivněji.

Jsme moderní a rychle rostoucí firma. Sídlíme v německém Mnichově, ale pobočky máme i na Tchaj-wanu, v USA, a nově také v Praze. Pro většinu klientů jsou naše výstupy již zcela nepostradatelné a dá se říct, že v tom, co děláme, jsme světovými lídry. Celonis, na kterém svá řešení stavíme, je německý technologický „jednorožec“. Najdeš u nás mimořádně zajímavé pracovní prostředí a budeš mít příležitost nahlédnout pod pokličku fungování některých z největších světových společností.

Odpovědnosti

Jako datový analytik nebo analytička budeš mostem mezi businessem a IT. Budeš to právě ty, kdo pomůže našim zákazníkům proniknout do spletitých firemních procesů. Díky tobě se největší organizace na světě stanou efektivnější! To pochopitelně obnáší spoustu povinností.

V první řadě budeš mít zodpovědnost za perfektní technickou implementaci. Návrh datové „pajplajny“ z databáze do cloudu, datové transformace pomocí jazyka SQL, budování proaktivních BI reportů, automatizace procesních workflows, nebo pokročilé programování machine-learning algoritmů pro prediktivní analýzy v Pythonu - s tím vším u nás přijdeš do kontaktu!

Kromě toho budeš mít občas call se zákazníky, kde zjistíš, co očekávají. Tato komunikace je při naší práci stejně důležitá jako technický výstup, protože jen díky ní lze řešení navrhnout adekvátně k problému.

Práce u nás zkrátka vyžaduje porozumění potřebám našich zákazníků, přenesení jejich představ do technického řešení a schopnost komunikovat výstupy osobám s rozhodovacími pravomocemi a vyššímu managementu.

Ale neboj, všechno tě naučíme a nikdy tě v tom nenecháme samotného/samotnou!

Požadavky

 • Analytické myšlení
 • Prokazatelné zkušenosti s programovacím jazykem jako je SQL, Python nebo R
 • Velmi dobré komunikační schopnosti
 • Vášeň pro IT a data a cit pro sofistikované procesy
 • Smysl pro změnu k lepšímu
 • Nadšení pro kreativní práci a řešení složitých problémů
 • Výborná znalost angličtiny (další cizí jazyk, zejména němčina, je výhodou)

Co nabízíme

 • Mzdu 48-62.000 Kč s možností bonusů na základě odvedeného výkonu
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Možnost práce z domova (40-90 %)
 • 25 dní dovolené ročně, k tomu 3 dny zdravotního volna (sickdays)
 • Velmi plochou firemní hierarchii
 • Přátelskou pracovní atmosféru s inovativním duchem startupů a vysokou mírou osobní odpovědnosti
 • Úžasnou kancelář v nejvyšším patře kancelářské budovy ve středu hip čtvrti Karlín se střešní terasou a výhledem na Pražský hrad
 • Pracovní cesty do centrály v Mnichově a k zákazníkům po celém světě

Jak se přihlásit?
Stačí nám zaslat svou žádost včetně životopisu!

Těšíme se, až tě poznáme!

Nebo zkus mobilní apku

Uvidíš nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budeš mít vždy po ruce

Naskenuj kód

Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.