banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

MOTO MECHANIK - ČTYŘKOLKY - SKÚTRY - MOTOCYKLY

Méně než 2 týdny

Firma

MOTOBOOM s.r.o.

Adresa

Třeboňská 401/13, Rudolfov

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

45 000 - 90 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Profesní/osobní kouč

Vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zařazené

Auto - moto, Automechanik, Přijímací technik, Vedoucí servisu

O pozici

Co vás čeká

Hledáme pomoc do našeho týmu - MECHANIKA, kterého bude práce bavit.
Jsme na trhu 15 let a specializujeme se na prodej a kompletní servis prémiových značek čtyřkolek a motocyklů:

BRP, CAN-AM, APRILIA, TGB, SEGWAY, LINHAI, PIAGGIO, VESPA, BENELLI.

Nejčastější úkoly jsou PŘEDPRODEJNÍ servisy a montáž příslušenství + GARANČNÍ prohlídky dle přesného manuálu jednotlivých výrobců a následný dlouholetý servis našich značek.

Není problém s zaškolením se u jednotlivých výrobců jednotlivých značek. Pokud se budete chtít specializovat "jen" na čtyřkolky nebo "jen" na motocykly, není problém.

Uvítáme komunikativnost s zákazníky a především jejich informovanost - posílání záznamu z průběhu servisu v podobě fotografií, případně videa.

Čím více služeb obsáhnete pro spokojeného zákazníka, tím vyšší bude Vaše odměna.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Uvítáme vlastní praxi v oboru, ale již ze zkušenosti víme, že když se chce, tak to jde i bez praxe. (Ideálně bývalí mechanici kamiónů, automobilů, zemědělské techniky - toto je práce mnohonásobně lehčí)

Výhodou bude, pokud budete umět:

Práci s počítačem, kvůli diagnostice a pokud si poradíte s anglickým překladačem nebo budete umět anglicky, to je na Vás. Jednotlivé manuály jsou všechny v anglickém jazyce.

Co vám můžeme nabídnout

Za 15 let se nestalo, aby byla nouze o práci = stabilní zázemí. Nejnovější motocykly, čtyřkolky půjdou nejdříve přes Vás - přes Vaší dílnu. Hlavní motivace by měla být především radost, ale ta materiální je měsíční výplata = 45 000,- Kč - podle dalších služeb a "nadstandardních" výkonů, které odvedete, se můžeme dostat na dvojnásobnou odměnu.
Služební telefon, pracovní notebook, nejmodernější specializované přípravky, kvalitní nářadí a čisté pracovní prostředí.

Otevírací doba naší prodejny a servisu je od 09:00 do 17:00 , na dílně v tuto dobu musí být vždy alespoň jeden mechanik, záleží na domluvě, pokud někdo rád pracuje v ranních nebo večerních hodinách, není to problém.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.