banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

IT RECRUITER ~ nastartuj kariéru v IT personalistice!

Méně než týden

Firma

TalentGroup IT Recruitment s.r.o.

Adresa

Kobližná 71/2, Brno-město

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

30 000 - 50 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner

O pozici

Kdo jsme? 🌏


Jsme TalentGroup, společnost zaměřená na úzce specializovaný nábor v oblasti IT, v níž propojujeme nabídku s poptávkou, IT odborníky se zajímavými projekty. Pod značkou TalentGroup jsme sice na trhu noví, ale specializovanému IT recruitmentu se úspěšně věnujeme už více než 10 let (předchozí projekt jsme předali s ročními tržbami přesahujícími 200mil. Kč) a rádi si s tebou o našich zkušenostech popovídáme. Máme velmi dobře nakročeno ke stanoveným cílům a hledáme do svých řad někoho, kdo doplní náš energický team a bude se na našem úspěchu dále dlouhodobě podílet. Pokud tomu dáš šanci, můžeš být u startu něčeho velkého a to je vždy dobrá výchozí pozice pro tvou budoucí roli ve firmě i pro tvoje výdělky a celkové seberealizaci.


Shrnutí 👉🏻


Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici IT Recruiter s chutí nastartovat úspěšnou kariéru ve velmi perspektivním oboru specializovaného náboru IT odborníků. Máš chuť něco dokázat a chceš aby za tebou byla vidět spousta dobře uvedené práce? Chceš si hodně vydělat (plat 100tis./měsíčně u nás není nereálný)? Baví tě komunikovat a neustále navazovat nové kontakty s IT odborníky? Tak už nečekej a ozvi se nám, rádi se s tebou potkáme a přivítáme do svých řad a pomůžeme ti dosáhnout zaslouženého úspěchu.


Bude potřeba 🧠

 • Analyticky vyhledat ten správný profil kandidáta odpovídající požadavkům klienta (poznat co je a co není podstatné),
 • Umět hledat průniky poptávky s profilem kandidáta, na tyto průniky chytře, nejlépe nějakým originálním způsobem upozornit v 1. komunikaci s kandidátem a zajistit tak, aby tvoje zpráva na jedné z platforem nezapadla a naopak zaujala a aby ses dostal(a) s kandidátem do další komunikace.
 • Umět se zorientovat v základní struktuře cyklu vývoje aplikací (SDLC), souvisejících technologiích (nebát se zeptat, umět si to najít, pochopit souvislosti) a správně pochopit poptávanou pozici aneb "koho hledáme",
 • Výsledkem by mělo být, že kandidát bude chtít být nabídnut našim prostřednictvím na danou pozici směrem ke klientovi.
 • Denně u nás zažiješ desítky takových „komunikačních vláken“ (kombinace nejrůznějších messeges/emailů/hovorů) a musí tě to prostě uspokojovat a bavit


Co ještě by mohlo být součástí tvého profilu? 🌟

 • Zdravý selský rozum, tah na branku a mít přirozenou potřebu a schopnost dotahovat věci do konce
 • Výhodou je samozřejmě zkušenost na podobné pozici v jiné personální agentuře, preferovaně takové, kde byl aplikován executive search (ale není nutností, vítáme i šikovné a nadšené absolventy!)
 • Pokud tedy zkušenost s výše uvedeným není žádná, ale je tam chuť v rámci tvého dalšího uplatnění něco opravdu dokázat, pojďme se určitě také potkat, nebo si zavolat a pobavit se o vzájemných možnostech - jsme zastánci toho že každý šikovný člověk by měl dostat šanci se ukázat


Jaké budou první dny/týdny po nástupu? 😉

 • Nejprve ti pomůžeme nastavit pracovní prostředí, nástroje a vše ukážeme.
 • Nejlépe se vše naučíš na konkrétní zakázce, takže za asistence zkušenějších kolegů budete postupovat step by step a naučíš se řešit zakázky tak, abys následně byl(a) schopen(a) je řešit samostatně.
 • Naučíme tě používat metodiku executive search plus vyhledávání kandidátů na všech dostupných kanálech
 • projdeš 2-denním školením na téma základní terminologie, programovací jazyky atd.

Jaké jsou u nás podmínky? 🤝

 • Fixní mzda (HPP nebo IČO dle tvých preferencí) + bonusy za každý nástup kandidáta na projekt (výrazně vyšší než je na trhu běžné).
 • Nejnovější pracovní vybavenní od Apple: MacBook Air, iPhone
 • Tarif samozřejmě neomezený pro soukromé účely, vč. neomezených dat.
 • Pěkné, útulné, moderní kanceláře, výborně situované v centru města s širokou možností kam se jít dobře naobědvat :-)
 • Skvělá káva a občerstvení na místě
 • V pátek stabilně home-office
 • Neomezená placená dovolená. Všichni jsme dospělí a nepotřebujeme si nastavovat žádné zastaralé mantinely. U nás si všichni věříme a přidáváme tak další úroveň flexibility, pokud by si např. nějaká životní situace vyžádala nutnost mít delší volno. Každý si sám na základě svého dobrého pocitu a svědomí může vybalancoval práci se svým volnem.
 • Na dalších benefitech pracujeme a rádi od tebe budeme průběžně dostávat feedback o tom, co by ti udělalo radost - nejsme žádná zkostnatělá struktura, jsme otevřeni novým nápadům a vždy ochotni o všem diskutovat.

Jestli ti to dává smysl, tak se nám ozvi, rádi se s tebou potkáme a probereme vše v detailu. Přijdi na nezávazný rozhovor a uvidíme co konstruktivního z toho pro obě strany vypadne. Každé setkání je produktivní.


Aktuálně je nás v teamu už 6 a hledáme další 2 kolegy/kolegyně do role IT Recruiter a rádi bychom je obsadili během měsíce srpna, resp. rychle, takže garantujeme velmi rychlý průběh výběrového řízení.

⭐️ více na: www.talentgroup.cz ⭐️

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.