banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Projektový manažer - dotační specialista - externě

Pořád hledají

Firma

enovation s.r.o.

Adresa

Sokolovská 695/115b, Praha-Karlín

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO, Dohoda o pracovní činnosti, jiné

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna

Vzdělání

Bakalářské

Jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazené

Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Věda a výzkum, IT konzultant, Project Manager, Vědecko výzkumný pracovník, Konzultant

O pozici

Chceš se podílet na inovačních projektech předních českých firem? Přidej se k nám a staň se členem týmu jedničky na trhu v oblasti dotací.

Co na Tebe čeká

Tvým úkolem bude zpracovávat žádosti o dotace na projekty spolufinancované ze strukturálních fondů EU a národních dotačních programů. Nehledáš práci na plný úvazek, ale ad-hoc spolupráce Ti vyhovuje.

Jak si Tě představujeme?

 • Máš minimálně 2 roky praxi v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a projektové záměry zpracováváš samostatně.
 • Doložit zkušenosti s přípravou žádostí přinejmenším 10 schválených dotačních projektů či projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj nebo investičních pobídek, pro Tebe není problém.
 • Zastáváš aktivní a flexibilní postoj k práci.
 • Umíš kombinovat práci ve vysokém tempu.
 • Komunikuješ osobně i on-line jako profík a prezentace je pro Tebe příjemnou výzvou.
 • Silný proklientský přístup spolu s korektností a zodpovědností už snad ani nemusíme psát.

Čím si nás získáš?

 • Komunikace s klienty je Tvůj denní chleba.
 • Pyšníš se zkušenostmi s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek či dle pravidel jednotlivých operačních programů.
 • Patříš mezi aktivní řidiče.

Na co se můžeš těšit při externí spolupráci?

 • Férovou odměnu za každý zpracovaný projekt.
 • Zkušenosti dotační agentury, která se za 15 let svého působení stala jedničkou na trhu a má za sebou stovky projektů za desítky miliard korun.
 • Zajímavou práci s potenciálem pro vlastní rozvoj.

Zaujalo Tě to?

Svůj strukturovaný životopis v českém jazyce a průvodní dopis pošli Tereze Thýnové. V případě zájmu o externí spolupráci připoj požadované reference v rozsahu 10 zpracovaných či administrovaných projektů a více si možná povíme osobně.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.