banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Programátor PHP / Laravel, remote, junior i senior

Pořád hledají

Firma

Rockero s.r.o.

Adresa

Hasičská 551/52, Ostrava-Hrabůvka

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

40 000 - 80 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Vzdělání

Vzdělání není podstatné

Jazyky

Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Základní)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář

O pozici

Pojď dělat Laravel nejlépe jak umíš.
A klidně remote!

Je nás deset a vyvíjíme v Laravelu software na míru pro střední a velké klienty. Nezřídka pro ty, o kterých si můžeš přečíst ve Forbesu nebo na Czechcrunchi. Nejčastěji tvoříme informační systémy, ale rádi si postavíme i mobilní aplikaci, robustní e-shop nebo rozsáhlý prezentační web. A hledáme Laravel programátory. Rádi budeme spolupracovat remote nebo ti dáme místo v kanceláři v Ostravě.

S klienty spolupracujeme dlouhodobě. Aplikace, které napíšeme, často řídí celý jejich business, takže na první místo stavíme kvalitu a udržitelnost. Žádné rychlé bastlení u nás nenajdeš.

Co to znamená?

Máme rádi to co vytvoříme, tak se o to staráme

Každý nový projekt automaticky začínáme s nejnovější stabilní verzí PHP a Laravelu. A upgradujeme. Často. Takže s tím nikdy není moc práce najednou a když je potřeba, využijeme nástroje, které s upgradem pomůžou. Znáš třeba Laravel Shift?

Všechny naše projekty běží na PHP 8 nebo 8.1.

Nemáme čas psát špatný kód

Píšeme každý kus kódu tak, aby byl dobře čitelný. Nepotřebuješ projít 200 stran dokumentace, abys pochopil jak to sakra funguje.

„Milujem testy!“ - Filip, 13.1.2022

Testy nejsou takové zlo, jak se o nich říká. Když jsou napsané správně. A my umíme psát testy správně. Díky tomu nejsme ve stresu při každém deployi nové verze a nebojíme se stále vylepšovat kód a hledat nová řešení. Navíc jsme ve vývoji rychlejší - nemusíš čekat na testera, až k němu propadne tvůj ticket a dá ti feedback.

A když už jsme u toho feedbacku, můžeš se spolehnout, že ho budeš mít nejen z testů, ale i od ostatních developerů. Naučíme tě, jak psát dobrý kód. A naučíme tě přemýšlet jako programátor.

Sledujeme trendy

Využíváme nové features Laravelu hned jakmile vyjdou.

„Ale to je přece riskantní...“

— Píšeme testy!


Na kódu je krásné, že buď funguje nebo nefunguje. A dokážeme to ověřit. Novinky velmi často zjednoduší práci a jejich nasazení do kvalitně připraveného základu prošpikovaného testy prostě nebolí.

Nesekáme jeden projekt jako druhý

Využíváme svět open source a když se nám povede něco, o co stojí za to se podělit, rádi do něj i přispějeme. Zanechali jsme nejednu stopu jak v Laravelu samotném, tak v podobě několika balíků pro administrační panel Laravel Nova.

Než se pustíme do nového projektu, uděláme si research nástrojů a technologií, které jsou pro něj vhodné. Neděláme stále v tom samém systému jen proto, že „funguje“. Hledáme správná řešení na problémy, které daný projekt přináší.

Backend > frontend

Ne, nechceme tím nikoho urazit. Ale takhle to prostě máme. Když to jde, složitému frontendu se vyhýbáme a funkčnost přesouváme na backend.

To ale neznamená, že neumíme kvalitní design!

Máme jen postavený stack tak, abychom si práci s frontendem co nejvíce usnadnili. Využíváme nástroje, které jsou lépe pochopitelné pro backend developery, jako je Tailwind nebo Livewire.

Bereme jen fullstack! Nebo?

Toho je všude plno, každý hledá superhrdiny.

Jestli jsi superhrdina, ani nečti dál a napiš!

Ale zpátky na zem. Je skvělé, když se specializuješ čistě na vývoj v Laravelu. To je ta nejdůležitější část. Chceme ale dělat dobrý software a někdy musíme vyjít z komfortní zóny, abychom splnili co projekt žádá.

Cokoli zvládneš navíc a dokážeš nás v tom posunout, to oceníme!

A co jinak?

Jsme hlavně lidi

Stejně jako naši klienti, i my podnikáme proto, abychom vydělávali peníze. Ale pořád jsme na prvním místě lidi, kteří sdílejí hodnoty a přístup k životu. A taky lidi, které zatraceně baví to, co dělají.

“We believe development must be an enjoyable and creative experience to be truly fulfilling.“

— tímto se řídíme! A shodou okolností to najdete i v patičce webu Laravel.com :)

Nebojíme se vzít zodpovědnost do vlastních rukou a víme, že naučit se něco nového se neobejde bez chyb:

„Ask for forgiveness, not permissions.“

Dáváme si záležet

Projekty nestřídáme jako ponožky. Ročně přibydou 3-4 větší věci a podobný počet se jich přesune do režimu supportu. Obvykle projekt trvá mezi dvěma a deseti měsíci. A s klienty spolupracujeme velmi úzce - ideálně tak, že je skoro vnímáme jako členy našeho týmu.

Přidej se k nám!

Zaujalo tě jak uvažujeme? Chceš s námi dělat špičkové aplikace a ještě si to užít?

Tak nám napiš!

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.