banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

skladník / řidič

Pořád hledají

Firma

KALIPA s.r.o.

Adresa

Krušnohorská 2821/5, Ústí nad Labem-Severní Terasa

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

23 000 - 24 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Vydavatelství, tisk a polygrafie, Dělník

O pozici

Kdo jsme? Rodinná tiskárna s působením na trhu již více než 22 let. Zakládáme si na úzké spolupráci s našimi klienty, kdy se v rámci našeho oboru vždy snažíme o naplnění a posouvání jejich cílů a limitů. S naší produkcí se lze setkat nejen u nás, ale v rámci celé EU i mimo ni.

Pozice obnáší obsluhu paletového a vysokozdvižného vozíku, udržování skladu, expedici a rozvoz zboží, základní péči o svěřené vozidlo.

Důležité schopnosti a dovednosti jsou spolehlivost, zodpovědnost za odvedenou práci, pečlivost, schopnost pracovat v týmu a vnímat se jako jeho součást. Zájem učit se novým dovednostem, technické myšlení v rámci pracovní pozice.

Ceníme si týmového ducha, nadšení pro obor, případné časové flexibility (možnosti občasných přesčasů).

Nabízíme pracovní dobu od 8:00 - 16:00. V rámci pracovní doby 30 minut hrazená pauza, případně 3 x 10 minut po dvou hodinách. Práci v kolektivu, pravidelné osobní ohodnocení ke mzdě. Hrubá nástupní mzda 23 000 Kč, po zkušební době 24 000 Kč.

Požadujeme ochotu pracovat a minimální dosažené vzdělání - výuční list. Řidičský průkaz skupiny B nutností, školení VZV zajistíme.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.