banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Strojní konstruktér

Méně než 2 týdny

Firma

AMTEK, spol. s r. o.

Adresa

Vídeňská 204/125, Brno-Přízřenice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

35 000 - 50 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích

Vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazyky

Čeština (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Projektant, Konstruktér

O pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro naše oddělení projektů a systémů, zabývající se výrobou a prodejem konstrukcí z hliníkových profilů hledáme strojního konstruktéra, jehož hlavní pracovní náplní budou návrhy a úpravy konstrukcí z hliníkových profilů Maytec. Jedná se nejčastěji u různé rámy, pomocné konstrukce, oplocení. Ale občas se pustíme i do jednoúčelových strojů. Některé návrhy přicházejí od zákazníků a je nutno je zkontrolovat, aby byly použitelné pro výrobu. Jiné se tvoří od začátku.

Výhodou bude, pokud budete umět

Bude nutná znalost SW CREO, případně SolidWorks, uvítáme základní rozhled po podoborech automatizační techniky (elektrické/pneumatické/hydraulické pohony a systémy, senzorika, bezpečnostní technika, identifikace a strojní vidění).

Výhodou je zkušenost z oblasti konstrukce mechanismů a jednoúčelových strojů

Co vám můžeme nabídnout

Působíme na trhu již 30 let, za tu dobu jsme se vypracovali v předního dodavatele součástek, automatizačních prvků a hliníkových konstrukcí. To co navrhnete si můžete fyzicky "osahat" ve výrobě, komunikace je přímá. Nabízíme pestrou a zajímavou práci v menším pohodovém kolektivu s mnoha benefity.

Z benefitů:

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • stravenky 120Kč
  • flexibilní pracovní doba

A mnoho dalších, vše se dozvíte u nás.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.