banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Sociální pracovník/Lektor volného času

Pořád hledají

Firma

Senior Home,s.r.o.

Adresa

Karlovarská 603, Tuchlovice

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Plat

28 000 - 30 000 Kč

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Vzdělání

Vyšší odborné

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník

O pozici

V našem domově se zvláštním režimem poskytujeme seniorům celoroční pobytovou sociální službu. Naši klienti trpí různými druhy demencí, zejména pak Alzheimerovou nemocí. Snažíme se o to, aby součástí této péče byla i co nejlepší pomoc v komunikaci s rodinou, úřady a zdravotnickými zařízeními. Rádi bychom proto do našeho týmu přijali další kolegyni nebo kolegu na pozici sociálního pracovníka.

V tuto chvíli hledáme pracovníka na pozici Sociální pracovník/Lektor volného času.

Důležitým předpokladem, pro tuto práci u nás, je vlastní praktická zkušenost v tomto specifickém oboru. Hledáme člověka, který umí mile, ale i prakticky komunikovat s rodinami, úřady a jinými institucemi. Který umí nastavovat individuální plány klientů, vést sociální dokumentaci, zná zákon o sociálních službách a prováděcí vyhlášku a také pojmy jako dodržování standardů kvality. Důležitou součástí této práce je i úzká spolupráce s našimi lektory, kteří se starají o aktivizaci klientů a někdy je i v případě potřeby nezbytné za ně zaskočit. Dále vám nesmí chybět ukončené vzdělání VOŠ v sociálním oboru (případně vyšší), umožňující výkon sociálního pracovníka a čistý trestní rejstřík.

Jak to u nás funguje.

Standardní pracovní doba pro sociálního pracovníka je 8hodinová od pondělí do pátku.

Nabízíme:

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK až do výše 30.000 Kč

- dobré mzdové ohodnocení

- pravidelné finanční bonusy

- 2 dny zdravotního volna

- Benefitka - karta na zaměstnanecké benefity

- slevová karta do sítě lékáren Dr.Max

- rozvojové kurzy 2x ročně

- firemní teambuilding

Jestli se vám líbí, co jste si právě přečetli, pošlete nám životopis nebo kontakt na vás. My se vám obratem ozveme a po telefonu (pro začátek) společně probereme základní otázky a poté vás rádi uvidíme osobně.

Budeme se na vás těšit.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.