banner

V aplikaci uvidíte práci ve svém okolí

rating

Finanční účetní junior

Méně než 2 týdny

Firma

KGH EMEA Limited, odštěpný závod

Adresa

Sedlec 4, Korozluky

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent, OZP

Zařazené

Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční účetní, Finanční specialista

O pozici

Naše společnost je součástí společnosti podnikající v oblasti kosmetiky. Vlastníme řadu známých kosmetických značek a zajišťujeme distribuci a prodej našich produktů do Evropy.

Náš tým a práce

V rámci malého týmu financí budete poskytovat servis jak pro stávající závod v České republice, tak i pro další sesterské společnosti v Evropě. Hlavními činnostmi je účtování došlých faktur, zúčtování bankovních transferů, práce s interním finančním systémem a SAP a další odborné a administrativní práce.

Očekáváme

Alespoň minimální zkušenost s prací ve finančním oddělení (i juniorská pozice), povědomí o práci se SAP, dobré komunikační schopnosti, povědomí o finanční legislativě. Pečlivost a svědomitost

Výhodou bude, když

Budete umět AJ (alespoň B2) a případně i NJ, budete vlastnit ŘP skupiny B, budete mít znalost práce v korporátním prostředí.

Co nabízíme?

Stabilní zázemí firmy podnikající v oblasti kosmetiky, tedy nemáme vazby na automotive. Klidné a čisté moderní prostředí, super tým, příspěvek na stravování a velmi dobré mzdové ohodnocení.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.