banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

C# programátor

Méně než týden

Firma

UNITES Systems a.s.

Adresa

Kpt. Macha 1372, Valašské Meziříčí

Vzdálenost od vás uvidíte v aplikaci.

Získat

Úvazek

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Smlouva

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky

Angličtina (Středně pokročilá)

Vhodné pro

Absolvent

Zařazené

Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Vývojový inženýr, C# vývojář, C++ vývojář

O pozici

Práce je vhodná i pro absolventy!

Hledáme C# programátora FCT/ICT aplikací

Jsme UNITES, malá česká firma, jejíž otisk najdete po celém světě, a dokonce i ve vesmíru. Za 30 let jsme urazili velký kus cesty a stali se respektovaným dodavatelem testerů elektroniky, které neustále vyvíjíme.

Našimi zákazníky jsou světoznámé značky jako Airbus, Boeing, Esa, Thales, Dassault, Siemens, Bosch, výrobci
polovodičů nebo tzv. test housy, firmy zaměřené na testování součástek do družic a satelitů.
Takový úspěch by nebyl možný bez našeho nadšení, dobrých vztahů, nízké fluktuace a kombinace know-how
v oblasti testování, HW, SW, elektroniky a zákaznického servisu.

Současně poskytujeme i další služby a výrobky na zakázku (například realizace testovacího zařízení pro konkrétního zákazníka, které realizuje právě tým FCT/ICT aplikací).

Náš 15členný FCT/ICT tým je složený z konstruktérů mechaniky, elektroinženýrů HW, elektromechaniků a programátorů, kteří pak společně pracují na realizaci testovacího zařízení (pro testování elektroniky – PCB, motory, atd.). Tj. pod rukama vám společně vzniká zařízení, které pak odvezeme a zapojíme přímo u zákazníka.

Co u nás obnáší práce „aplikatéra“ neboli C# programátora FCT/ICT aplikací

 • Všechny individuální poptávky k implementaci testovací aplikace fungují jako projekt na 8–16 týdnů.
 • Na prvotní schůzce se dají hlavy dohromady a společně se zkušeným manažerem projdeme specifikace zadání a konkrétní úkoly pro každou ze zastoupených profesí.
 • Konstruktéři tester navrhnou, vývojoví technici sestaví a tvým úkolem ho bude oživit. Tj. naprogramovat aplikaci tak, aby se naměřené hodnoty správně vyhodnotily v SW a byly pro daný účel korektní (jsi tak v aktivním kontaktu s kolegy v týmu, s naším obchodníkem a taky se zákazníkem v zahraničí).
 • Následuje ladění a testování (R&R testy).
 • Hotové a odzkoušené testovací zařízení pak pojedeš instalovat přímo k zákazníkovi (1 max. 2 dny cesta v rámci ČR, SR, Maďarska, Polska).
 • V případě potřeby zajišťuješ vzdálené ladění aplikací, a to nových nebo v minulosti námi vytvořených.
 • Samozřejmostí je zpracování funkční dokumentace k aplikaci.

Tato práce by mohla být ideální pro tebe, pokud:

 • Máš vzdělání v oboru elektro nebo informatiky (SŠ/VŠ) a chceš dělat na smysluplných projektech, ve kterých jsi důležitou součástí od začátku do konce. Tj. nejde jen o programování dle fixního zadání, ale chuť a schopnost být součástí návrhu řešení a jeho realizace.
 • Baví tě programovat a chceš se v tom rozvíjet (výhodou je programování v C#, ale pokud programuješ v jiném jazyku, tak tě zaškolíme). Výhodou ti bude zkušenost s platformami LabView, TestStand, VEE apod.
 • Nebojíš se komunikovat anglicky (angličtinu využiješ ji při čtení dokumentace a v aktivní komunikaci se zákazníky při tvoření projektu a poté při fyzické instalaci v rámci Evropy).
 • Máš selský rozum, kritické myšlení, dokážeš naslouchat a dávat si věci do souvislostí, aktivně kooperovat s kolegy a nebojíš se nést zodpovědnost za svoji práci.
 • Máš ŘP sk. B a jsi aktivním řidičem.

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Dobrou finanční odměnu složenou z fixního platu, měsíčních bonusů a extra odměn z dobře dokončených projektů a hospodaření firmy.
 • Pestrou a zodpovědnou práci na zajímavém projektu, ve kterém budeš mít klíčovou roli a kde se můžeš realizovat. A později práci na dalších projektech, které mají smysl, přidanou hodnotu a dopad na řadu odvětví po celém světě.
 • Kvalitní zaučení a zkušený tým, ve kterém je přirozenou součástí práce radit se a kooperovat. A navíc fajn šéfa, který tuto práci v minulosti vykonával a bude ti oporou.
 • Staneš se součástí malé firmy, kde mají všichni možnost se aktivně podílet na jejím rozvoji a směřovánía kde oceňujeme inovativní přístup. Tj. žádná zbytečná korporátní byrokracie. Naopak, pravidelně transparentně prezentujeme hospodaření firmy.
 • Šéfa a kolegy, kteří své práci rozumí a nebojí se sdílet své know-how. Současně jim nechybí lidskost a jsou zvyklí vzájemně spolupracovat.
 • Kratší pracovní týden (37,5 hodiny), případné přesčasy si vybereš dle potřeby.
 • Flexibilní pracovní dobu, kterou je možné kombinovat s home office.
 • 5 týdnů dovolené a SickDays.
 • Po prvním roce smlouvu na dobu neurčitou.
 • Zaměstnanecké benefity a příspěvky (99 Kč stravenkový paušál/odpracovaný den, 1 500 Kč ročně na kulturu a sport, penzijní/životní připojištění ve výši 750 Kč po 2 odpracovaných letech, kurzy angličtiny v pracovní době a další vzdělávání)
 • Příjemné pracovní prostředí ve Valašském Meziříčí, kde najdeš relaxační místnost, minibar plný dobrot, zmrzliny a kvalitní kávy a také dětský koutek pro děti.
 • Řadu firemních akcí (divadlo, sportovní odpoledne, vánoční večírek, vinný sklípek, turnaj v pingpongu,
 • Mikuláš apod.) a taky možnost přidat se do naší firemní kapely UNIBAND.

Pokud jsi to Ty, nebo víš o někom, kdo hledá podobný projekt, ozvi se nám.

Nebo zkuste mobilní apku

Uvidíte nabídky ve svém okolí a všechny své odpovědi budete mít vždy po ruce

Naskenujte kód

Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.