banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Vánoce jsou za dveřmi. Načerpejte během nich síly do dalšího roku

Pokud to jde, nesnažte se během vánočních svátků všechno dohnat. Spíš si dejte chvilku pauzu a odpočiňte si.

Jestli lze něco o plynulém roce s určitostí říct, tak to, že byl plný různých změn. Jednou bylo potřeba provoz omezit, jindy ho zase rychle rozjet. Pak zas třeba vyřešit fungování v době množících se karantén… Nic, co bychom neznali už z loňska. Mnohé situace nebyly pro majitele firem a vedoucí jednoduché. Ale opakování dělá mistra. Pokud nás letošek v něčem utvrdil, tak v tom, že se dokážeme přizpůsobit změnám. A to je hodně užitečná vlastnost, nejen v podnikání.

Už jsme se mnohému naučili

Změny režimu s sebou nejen letos nesly různící se potřeby týkající se zaměstnanců. Bylo třeba nezbytné přesunout je na jinou práci, domluvit se s nimi na zkrácených úvazcích nebo je dokonce propustit. Ale v jiném období roku bylo zase nutné rychle nabrat posily, ať už nastálo, nebo jako brigádníky. V těchto situacích jste mohli využít naši aplikaci, která vám dovoluje na změny pružně reagovat a zároveň mít každý nábor doslova po ruce.

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

Jestli jste ho zorganizovali s naší pomocí, jsme o to radši. Co nejvíc nápomocní vám chceme být i v nadcházejícím roce. Než však nastane, zkuste si dát od všech pracovních povinností pohov. A na Silvetra si nezapomeňte připít. Nejen na to, co vás čeká, ale především na to, co všechno už jste v minulosti zvládli.

      

Mohlo by tě zajímat
Právní novinky, které už platí. Víte o nich?

Přinášíme přehled změn v pracovněprávní oblasti, které už začaly platit a je potřeba se podle nich řídit.

Co to je sdílené místo? A jaké má výhody a nevýhody?

Máte jedno volné místo, ale hodilo by se vám zaměstnat na jednu pozici více lidí? Od loňského roku je to možné. Stačí, když se zaměstnanci s pracovní smlouvou, kteří u vás pracují na kratší úvazek, uzavřete... celý článek

Na začátku roku jsou lidé na trhu práce aktivnější. Využijte toho

Při podnikání je potřeba plánovat, ale také využít momentální situace. Pokud jde o nábor, začátek roku se nabízí jako ideální období. Lidé bývají náchylnější ke změně.

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.