banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Odpovídejte na inzeráty. Málokdy stačí odepsat na jednu dvě nabídky

S naší mobilní aplikací máte pracovní nabídky doslova v kapse. Je však potřeba na ně průběžně odpovídat, abyste získali zaměstnání, které vám sedne. S naší aplikací to jde na pár kliknutí.

Práce na dosah

Obrovskou výhodou naší aplikace je, že v mobilu máte seznam nabídek zaměstnání po ruce a můžete se jimi probírat kdykoliv, třeba cestou v autobuse. Můžete na ně rovnou i jednoduše odpovědět. Stačí několik kliknutí. Hledání práce nebylo nikdy snazší.

Udělejte si profil a máte vystaráno

Naše aplikace nabízí vytvoření profilu. Využijte toho. Profil, do kterého uvedete svoji praxi, vám při odpovídání na nabídky dobře poslouží bez toho, abyste se pokaždé trápili s CV nebo s motivačním dopisem, které na celou řadu pozic nejsou potřeba. Díky profilu můžete odpovídat na inzeráty opravdu hned, prostě na něj odkážete. Byla by škoda toho nevyužít a nerozhodit sítě na co největší počet nabídek, které vás zaujmou.

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

Připomeňte se

Je to už déle než dva týdny a nemáte z firmy stále žádnou odpověď? Připomeňte se. V naší aplikaci je komunikace se zaměstnavatelem snadná, ale můžete i zavolat na číslo, jestliže je u inzerátu uvedené. Slušně se zeptejte, jestli vše, co jste poslali, dorazilo v pořádku, a kdy asi tak můžete očekávat reakci. Mezi tím však odpovídejte na další inzeráty. Je rozumné mít víc želízek v ohni a nespoléhat na jednu dvě odpovědi, které tu a tam odešlete.

Mohlo by tě zajímat
Může se zkušební doba krátit nebo prodlužovat?

Zjistili jste po týdnu v nové práci, že vám nesedí? Díky zkušební době můžete odejít ze dne na den. Sjednává se totiž kvůli tomu, aby si obě strany ověřily, jestli jejich spolupráce bude užitečná. Může... celý článek

Jste registrováni „na úřadě“? I tak si můžete přivydělat

Z různých důvodů můžete být zrovna bez místa. Třeba zaměstnání sháníte a přihlásili jste se na úřad práce. I tak si můžete podle zákona přivydělávat. Za jakých podmínek?

Ve kterých případech odejít ve zkušebce?

Někdy člověk nastoupí do práce a pár věcí drhne. Ozvat se, snažit se domluvit, aby vše fungovalo, je na místě. Když ale hrubě neplatí, na čem jste se se zaměstnavatelem domluvili, zádrhele přecházet nelze... celý článek

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.