banner

Zkuste vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Nechte za vás pracovat chatbota, ušetří vám čas

Potřebujete o uchazečích, kteří se k vám hlásí přes aplikaci Práci za rohem, podrobnější informace, ale už vás nebaví dokola se vyptávat, jaké mají vzdělání nebo jestli mají řidičák? Vyzkoušejte chatbota. Je to náš nový komunikační nástroj, který se bude vyptávat za vás. Ušetříte spoustu času. Komunikace s chatbotem je mezi uživateli velmi oblíbená. Lidé mají pocit, že se něco děje, že jejich žádosti o práci někdo věnuje pozornost. Přes 70 % z nich mu proto ochotně odpoví.

Chatbota ovládáte přes Teamio

Abyste mohli chatbota využívat, potřebujete mít vytvořený účet na Teamio.com.


Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máte v bezpečí. Zobrazit více

Jak vložit do chatbota otázky

Jakmile máte přístup k dotazníkům, můžete se pustit do jejich vytváření. 


Nemusíte se omezovat jen na dotazníky v češtině. V nastavení si sami snadno zvolíte, v jakém jazyce bude vyzvídat. Můžete mít desítky dotazníků, a když to bude potřeba, každý u jiné pozice. Záleží jen na vás. Nenapadají vás žádné otázky? Nevadí, máme jich pro vás pár předpřipravených. Pokud se potřebujete od kandidátů dozvědět něco specifičtějšího, definujte si vlastní znění otázek. Když si je uložíte, máte je k dispozici pro použití i v příštím dotazníku. 

Podle našich zkušeností se zaměstnavatelé nejčastěji doptávají na tyto informace:

  • Jaké ovládáte cizí jazyky?
  • Na jaké úrovni je vaše angličtina?
  • Kdy můžete nastoupit?
  • Jaké máte další zkušenosti s…
  • Jakou mzdu si představujete?
  • Jaké máte certifikáty?
  • Jaký je odkaz vašeho profilu na LinkedIn?

Chatbot postupně uchazečům položí otázky, které jste vložili do dotazníku. Nakonec vám všechny zjištěné odpovědi pošle v souhrnném souboru v PDF. Informace, které vás k zájemcům o práci zajímají, budete mít přehledně na jednom místě. 

Uchazeč vidí, že s ním někdo komunikuje

Uchazeč vybere odpověď jedním klikem z několika přednastavených možností, nebo odpověď rovnou napíše. Vše je koncipováno tak, aby byla komunikace v aplikaci co nejjednodušší.Kratší dotazníky vyplňují lidé ochotněji 

Pokud nechcete uchazeče odradit od vyplňování, nepokládejte v dotazníku moc otázek. Při sestavování myslete na to, že jej budou lidé vyplňovat na mobilu. Jak otázku nadefinujete, tak se bude uchazečům zobrazovat. Chatbot se bude vyptávat stejnými větami, které mu zadáte do dotazníku. Nepište proto otázky heslovitě. Snažte se o srozumitelnou formulaci, ze které bude hned patrné, na co se ptáte. 


Jak se dostat k dotazníkům?

Jakmile máte vytvořený účet na Teamio, dotazník si jednoduše přikoupíte bez nutnosti platit paušál.  

Pozor: Pro aplikaci Práce za rohem je možné pro využívání dotazníku použít pouze levnější variantu „Dotazníky bez preselekce“. 

Pokud máte mraky uchazečů a personalista neví, co dřív, mohl by ocenit zautomatizování dalších činností spojených s výběrem nejvhodnějších kandidátů, které nabízí Teamio

Zaujala vás automatická pomoc s náborem nových zaměstnanců? Vyzkoušejte náš nový nástroj a vytvořte si pro uchazeče vlastní dotazník.

Mohlo by vás zajímat
Jak je to se zaměstnáváním cizinců?

Přemýšlíte, že zaměstnáte cizince? Poradíme vám, jak postupovat i co komu hlásit. Zaměstnávání cizinců se řídí zákonem č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, který cizince rozděluje podle toho, z jaké země pocházejí... celý článek

Dejte šanci dříve narozeným kandidátům. Vyplatí se to i do budoucna

Starší lidé často čelí jako uchazeči o zaměstnání předsudkům. Přitom mohou být pro pracovní kolektiv i celou firmu velkým přínosem. Proč je při náboru nepřehlížet?

Kvalitní zácvik zvyšuje šanci udržet si nováčky

Když úspěšně skončí nábor, člověk má často pocit, že je vyhráno. Jenže ve zkušební době může nováček zjistit, že v práci to není tak, jak si představoval, a odejít jinam. Co udělat, aby se to nestalo?... celý článek

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáte práci?

Stáhněte si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máte v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máte největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírejte z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme vaše osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.