Jednodušší a levnější vystavení inzerátů je tady!

yUDC7VXyZ-gziEPs6MwZi1PorHNi4k7Ue3CIcTojvw79pMD5_lYAumyn7WQUOhF6dy5bwoEtNrLj9bfF2OBQw51U1akSPYo0fM8VF9ukbFmAfEY3qwhsynzmX7IHEzGJhn6qFCSO

Děláme vše proto, abyste našli ty nejlepší lidi.

Přáli jste si zjednodušení objednávky, inzeráty vystavené delší dobu a celkově přehlednější aplikaci.

To vše jsme zařídili. A navíc jsme přibalili levnější inzeráty a 1 týden zdarma na vyzkoušení všech novinek. Teď ale všechna zlepšení podrobně:

  • Každému dáváme 1 týden zdarma na vyzkoušení Práce za rohem.
  • S aktivním předplatným můžete vystavit tolik inzerátů, kolik jen chcete. Navíc budou inzeráty běžet, dokud je sami nezastavíte nebo dokud vám neskončí předplatné.
  • Měsíční předplatné - s neomezeným počtem inzerátů a neomezenou dobou jejich zveřejnění - vás bude stát jen 790 Kč. Pro srovnání je to méně, než dosavadní cena jednoho inzerátu na 30 dní!
  • Pokud hledáte jen pár lidí do roka a předplatné nepotřebujete, máte možnost vystavit inzeráty i jednotlivě za 490 Kč na 30 dní.
  • Faktury máte jednoduše dostupné v menu sekci “Platby”.
  • Zjednodušili jsme pro vás registraci do aplikace a samotné vystavení inzerátu.
  • Zlepšili jsme také design aplikace. Nově máte např. všechny důležité věci dostupné přes menu.

Práce s kandidáty zůstává zatím nezměněná, ale i tady pracujeme na zlepšení. Už brzy vám pomůžeme např. zlepšit kvalitu kandidátů. Nově totiž plánujeme možnost chatu, takže si chybějící a důležité věci o kandidátech zjistíte téměř okamžitě.

Přehlednější aplikaci a nové platební možnosti - včetně měsíce zdarma - spouštíme 24.08. Aktualizace hlídejte ve vašem obchodě.

Doufáme, že se vám změny líbí. Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět na: firmy@pracezarohem.cz

Kategorie Změny v aplikaci, Novinky