banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Jak snadno a rychle najít konkrétního uchazeče

Potřebujete si v aplikaci rychle najít určitého kandidáta podle jména nebo telefonního čísla? Využijte funkci Vyhledávání. Jak na to vám vysvětlíme pomocí stručného návodu.

V jakých situacích se vám může funkce vyhledávání hodit?

  • Máte hodně uchazečů a potřebujete mezi nimi někoho konkrétního najít.
  • Na telefonu se vám objeví zmeškaný či příchozí hovor z neznámého čísla a vy byste rádi věděli, kdo vám volá.
  • Při telefonování s uchazečem si potřebujete vysvětlit nejasnosti, na které jste narazili při dřívější vzájemné komunikaci v chatu aplikace. Už během hovoru se rychle dostanete k veškerým informacím, které o uchazeči máte v appce uložené. 
  • Na poslední chvíli se připravujete na pohovor a rádi byste si prošli životopis. Díky Vyhledávání se dostanete k požadovanému CV i ostatním podrobnostem o uchazeči velmi rychle.

Jak a kde vyhledávat?

1. Stačí, když si otevřete konkrétní inzerát. V horní části obrazovky budete mít symbol vyhledávání - lupu, na kterou kliknete. 

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

2. Napište jméno hledaného, například Sadílek, a potvrďte. Pokud si nejste jisti příjmením uchazeče, nevadí. Stačí zadat jen křestní jméno, třeba Pavel, nebo jeho část.

3. Aplikace vám nabídne seznam všech Sadílků (či Pavlů), kteří na váš inzerát reagovali. Nevyjedete vám však klasický výpis jmen pod sebou. Zájemci o práci budou roztříděni do skupin, do kterých jste je dříve rozřadili.

Obdobným způsobem si vyhledáte uchazeče také podle telefonního čísla. Výhodou je, že číslo nemusíte psát celé. Aplikace vám i z neúplné řady najde požadovanou číselnou kombinaci a ukáže jméno, k níž se váže.

4. Na jméno pak stačí jen kliknout a na displeji se objeví dosavadní vzájemná konverzace i profil hledaného uchazeče. Můžete mezi nimi překlikávat a v profilu si vyhledat například životopis, který vám kandidát dříve poslal. 


Mohlo by tě zajímat
Právní novinky, které už platí. Víte o nich?

Přinášíme přehled změn v pracovněprávní oblasti, které už začaly platit a je potřeba se podle nich řídit.

Co to je sdílené místo? A jaké má výhody a nevýhody?

Máte jedno volné místo, ale hodilo by se vám zaměstnat na jednu pozici více lidí? Od loňského roku je to možné. Stačí, když se zaměstnanci s pracovní smlouvou, kteří u vás pracují na kratší úvazek, uzavřete... celý článek

Na začátku roku jsou lidé na trhu práce aktivnější. Využijte toho

Při podnikání je potřeba plánovat, ale také využít momentální situace. Pokud jde o nábor, začátek roku se nabízí jako ideální období. Lidé bývají náchylnější ke změně.

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.