banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Chcete vědět, jaký plat si napsat do naší aplikace?

V poslední práci mi platili 35 tisíc, ale možná to bylo málo. Nebo ne? Kolik mám teď zadat do aplikace Práce za rohem? Poradíme vám, jak to zjistit.

Jednou ze základních položek v naší aplikaci je výše platu, kterou si představujete, že budete dostávat. Někdy ale člověk váhá a neví, jakou částku nejlépe zadat. Aby se nepřecenil, nebo neudal málo. V tom vám může pomoct stránka www.platy.cz. Tato služba srovná váš plat s ostatními, je bezplatná a budete to mít za pár minut.

Musíte uvést částku

Na začátku je nutné uvést základní vstupní údaj, tedy výši vaší mzdy. Pokud zrovna žádnou nepobíráte, napište částku, kterou jste dostávali ve vašem posledním zaměstnání, případně výši odměny odhadněte.

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

Kromě toho vyplníte v dotazníku také váš obor, délku praxe, region nebo zda jste muž či žena. To jsou základní data, aby bylo možné porovnat vámi udanou mzdu se mzdami ostatních, kteří se věnují stejnému oboru, podobně dlouhou dobu atd.

Kde všude se vám to bude hodit?

Díky tomuto srovnání se dozvíte, jestli výše platu, kterou se chystáte zadat do naší aplikace Práce za rohem, není příliš nízká nebo naopak příliš vysoká.

Znát hodnotu své práce je výhodné, i když jdete na pohovor nebo když si chcete říct ve stávajícím zaměstnání o zvýšení odměny. Jestliže jste podhodnoceni, lze to použít jako jeden z argumentů při vyjednávání s nadřízeným. Zkrátka se vyplatí být v obraze.


Mohlo by tě zajímat
Může se zkušební doba krátit nebo prodlužovat?

Zjistili jste po týdnu v nové práci, že vám nesedí? Díky zkušební době můžete odejít ze dne na den. Sjednává se totiž kvůli tomu, aby si obě strany ověřily, jestli jejich spolupráce bude užitečná. Může... celý článek

Jste registrováni „na úřadě“? I tak si můžete přivydělat

Z různých důvodů můžete být zrovna bez místa. Třeba zaměstnání sháníte a přihlásili jste se na úřad práce. I tak si můžete podle zákona přivydělávat. Za jakých podmínek?

Ve kterých případech odejít ve zkušebce?

Někdy člověk nastoupí do práce a pár věcí drhne. Ozvat se, snažit se domluvit, aby vše fungovalo, je na místě. Když ale hrubě neplatí, na čem jste se se zaměstnavatelem domluvili, zádrhele přecházet nelze... celý článek

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak získat perfektní práci? Dostávej tipy pravidelně

Jak zaujmout firmu

Čím oslnit na pohovoru

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.