banner

Zkus vyladěnou mobilní aplikaci

rating

Proč se domlouvat se zájemci o práci přes chat?

Potřebujete zjistit, jestli má zájemce o práci řidičák? Chcete jej pozvat na pohovor, ale nemůžete se mu dovolat? Nestačíte si psát poznámky o tom, kdo vám co nedodal?

Čím více zájemců se ozve, tím větší je riziko chaotické konverzace. Poslal mi už pan Novák životopis, co jsem po něm chtěl? Dal jsem paní Ženaté vědět, že jsem posunul hodinu přijímacího pohovoru? Nemusíte nosit všechny informace v hlavě. Pokud chcete mít o vašich uchazečích přehled, komunikujte s nimi prostřednictvím chatu v aplikaci Práce za rohem. Nejasnosti a nedorozumění kolem přijímacích řízení budou minulostí.

Díky upozornění v telefonu nepřijdete o žádnou reakci

Kde chat najdete? Žádné složité hledání. Až na váš inzerát někdo odpoví, rovnou si s ním můžete začít chatovat. Nových zájemců si hned všimnete, na telefonu se vám zobrazí upozornění (notifikace). Stačí mít v nastavení zapnuté posílání notifikací a nic vám neunikne. Nové zájemce uvidíte v inzerátu ve složce Neposouzení. Pokud vám některý z nich napsal zprávu do chatu, bude u jeho jména svítit oranžový puntík. Jakmile otevřete konkrétního zájemce, uvidíte vše, co vám o sobě napsal. V chatu vám může poslat i soubor. Tuhle funkci nejčastěji využívají zájemci, když potřebují poslat životopis.

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více

Přepnutím na Profil se kromě souhrnných informací o uchazeči dostanete i k jeho telefonnímu číslu, na které můžete rovnou zavolat. Pokud se nedovoláte, zájemci se objeví v aplikaci zpráva, která ho upozorní, že jste se ho snažili telefonicky kontaktovat.

Do chatu se ukládá i volání

Stále můžete uchazeči napsat e-mail nebo zavolat z pevné linky či mobilu. Ale jestli si chcete usnadnit život a mít v uchazečích pořádek, pište jim nebo volejte přímo z aplikace. V chatu totiž uvidíte vypsané všechny své kroky. Třeba zjistíte, že jste se marně jednomu uchazeči snažili 5× dovolat. Uvidíte, že další vám nedodal životopis. Všechny důležité informace pro rozhodování o zájemcích máte přehledně na jednom místě a dostanete se k nim kdykoliv a odkudkoliv.

Rychlé třídění zájemců o práci

Chat neslouží jen ke konverzaci, ale také k rychlému třídění zájemců o práci. Podle vašeho uvážení můžete kontakty ze složky Neposouzení rozdělit do tří skupin: Potkáme se, Odloženo a Nevyhovuje.


Pokud uchazeče přesunete do kolonky Nevyhovuje, aplikace mu automaticky pošle lidské a slušné vysvětlení a vy nebudete muset přemýšlet, co napsat.

Mohlo by tě zajímat
Právní novinky, které už platí. Víte o nich?

Přinášíme přehled změn v pracovněprávní oblasti, které už začaly platit a je potřeba se podle nich řídit.

Co to je sdílené místo? A jaké má výhody a nevýhody?

Máte jedno volné místo, ale hodilo by se vám zaměstnat na jednu pozici více lidí? Od loňského roku je to možné. Stačí, když se zaměstnanci s pracovní smlouvou, kteří u vás pracují na kratší úvazek, uzavřete... celý článek

Na začátku roku jsou lidé na trhu práce aktivnější. Využijte toho

Při podnikání je potřeba plánovat, ale také využít momentální situace. Pokud jde o nábor, začátek roku se nabízí jako ideální období. Lidé bývají náchylnější ke změně.

Všechny články

Stáhněte si správnou aplikaci

Hledáš práci?

Stáhni si aplikaci pro uchazeče.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Hledáte lidi?

Stáhněte si aplikaci pro firmy.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Jak nabrat dobré lidi? Dostávejte tipy pravidelně

Zjistěte, co jiným funguje

Přilákejte ty pravé

Max 1 e-mail týdně

Své údaje máš v bezpečí. Zobrazit více


Na Práci za rohem máš největší šanci najít si práci blízko domova a přestat dojíždět. Vybírej z volných míst a brigád po celém Česku, třeba v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava a mnoha dalších.

Používáme cookies, viz Podmínky používání služeb. A také chráníme tvoje osobní údaje, viz Zásady ochrany soukromí.