5 tipů, které vám pomohou najít práci s aplikací Práce za rohem

Ahoj! Hledání nového zaměstnání může být náročné, ale díky aplikaci Práce za rohem a následujícím tipům bude hledání práce mnohem příjemnější a jednodušší!1. Kritéria vyhledávání

Nastavte správné místo pro vás a okruh, ve kterém vám zobrazíme nabídky práce. Díky tomu se vám nezobrazí nabídky společností, do kterých nechcete dojíždět. Pokud už víte, co chcete dělat, vyhledejte tuto pozici v poli "Jakou práci hledáte?", no pokud jste otevřeni různým pozicím, nechte pole prázdné. Zobrazí se vám všechny dostupné nabídky. Na konci uveďte, jaký hrubý plat očekáváte a o jaký druh pracovního poměru máte zájem. Všechna tato kritéria jsou navržena tak, aby vám nabízela co nejvíce přizpůsobené nabídky.2. CV nebo pár slov o sobě

Životopis můžete přidat do nabídky na stránce "Můj životopis". Proč je to důležité? Díky tomu bude o vás zaměstnavatel vědět více informací a vaše šance na pohovor se zvýší. Nemáte životopis? Při reakci na nabídku napište několik slov o sobě, např. o vašich zkušenostech, kdy můžete začít nebo o jaký typ smlouvy máte zájem. To vše usnadní komunikaci mezi vámi a vaším možným zaměstnavatelem. Po odeslání vaší nabídky můžete diskutovat telefonicky nebo přes zprávy přímo v appce v sekci Moje reakce.

 

 


3. Používejte notifikace

V nastavení aplikace najdete nastavení notifikací. Je důležité, abyste je nechali zapnuté, protože aplikace vás bude informovat o nových nabídkách práce ve vašem okolí, které splňují vaše vyhledávací kritéria. Dále vám neunikne, když přidáme novou funkci nebo oznámíme soutěž o ceny ;-)

 

4. Sdílejte dobrou nabídku!

Všimli jste si nabídky práce, která by potěšila vaše příbuzné nebo kamarády? Nečekejte, až jim někdo nabídku sebere před nosem. V pravém horním rohu vedle tlačítka se zvonečkem najdete tlačítko pro sdílení nabídky. Můžete tak učinit e-mailem, SMS zprávou, zveřejnit na Facebooku nebo poslat v soukromé zprávě na Messenger nebo Whatsapp.


5. Zapněte upozornění

Kliknutím na tlačítko se zvonečkem bude inzerát, který se vám líbí, pro vás zvýrazněn po dobu 24 hodin. A když se bude 24 hodin chýlit ke konci, upozorníme vás.

 

A nezapomeňte. Jenom šťastlivci najdou práci hned po prvním přihlášení do aplikace. Neváhejte a reagujte na více nabídek! Jsme si jisti, že s pomocí těchto tipů se dostanete blíže k práci, o kterou máte zájem. Hodně štěstí!

 

Kategorie Novinky